İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Yardım]Adsense tekrar PIN/Telefon Doğrulama Sorunu

Nothinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar;

Başlıkta en başta pin sorunu yaşamakta olduğumu düşünebilirsiniz ama öyle değil o yüzden yardımlarınızı bekliyorum . Bir aydır bu sorunu yardım platformunda paylasmama rağmen herhangi bir çözüm bulabilmiş değilim . Gerekli mailleri google'a attım fakat geri dönüş olmadı resimlerle sorunumu anlatayım.

Daha önce onayladığım ve aktif haldeki adsense hesabım 1 aydır resimdeki hatayı vermekte ve resimde bahsi geçen hata linkini takip ettiğimde karşıma bunu düzeltecek hiç bir link çıkmamakta .

ekrnts1f.png

ekrntsh.png

Yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Telefon numaranızı kaydedip sonra gelen mesajı gereken yere yazıp, eve gelen pini tam olarak girdiniz mi ?

Nothinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yazikki cep telefonumu yazıp onay kodumu alacağım bir hane bulamadım veya herhangi bir link cep telefonum daha önce girdim ve herhangi bir onay istemedi.. Bu hatayı aldıktan sonra belki tekrar onay ister diye diğer hattımı yazdım ama ondada onay gerektirmeden kaydetti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5