İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım Gerekiyor...

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar benim Facebook da 250k ya sahip bir sayfam vardı ve ben sıkılıp Facebook hesabımı kapatmıştım ondan sonra geri açtığımda o sayfanın artık bana ait olmadığını gördüm. Ayrıca bildiğim kadarıyla da şuan hiçbir yöneticisi yok. Ben bu sayfayı nasıl geri alabilirim.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Gizli hesabınıza girerek sayfanızı tekrar alabilirsiniz, tabi gizli hesabınız varsa. Hesabınızı dondurduysanız, 1 - 2 saat içinde yönetici oldugunuz sayfalar tekrar hesabınıza gelir.

Yöneticilerinizle görüşün, yöneticilerde mutlaka vardır adminlikleri çünkü onlar hesaplarını kapatmadılar.. Onlarda yok diyorsa içlerinden biri sayfanıza el koymuştur.

Not : Buradan, hesap şifreni vs vs ver diyerek, fırsat'çılar konacaktır pm olarak, inanmayın ve güvenmeyin.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hesabımı dondurup geri açtım fakat ona rağmen geri gelmedi.. Bu arada başka hiçbir yönetici yoktu sayfamda benim dışımda... Ayrıca bazı linkler paylaşıyordum reklam amaçlı bazı arkadaşlarım para kazansın diye bunlardan dolayı yetkinin bende alınmış olması olasılığı var mı acaba?

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hayır hocam, yetkiniz durur sayfanız kapanır öyle olsa veya yayın haklarınız engellenir.

Dediğim gibi 1-2 saat bekleyin, bazen sorun çıkıyor hesap'ta. Tekrar size dönecektir sayfa.

Dönmezse : [email protected] < e-mail atın.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yok zaten yeni açmadım profilim tekrardan ben en iyisi verdiğiniz mail adresine e-mail atayım.. yardımların için teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi