İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardim istiyorum

A

Anonymous

Misafir
arkadaslar flash hakkinda hic bir bilgim olmadan malesef bu belaya bulastim :)
bunun türkce yamasi veya almanca yamasini nereden bulabilirim lütfen yardimci olurmusunuz
simdiden tesekkürler

A

Anonymous

Misafir
arkadaşım flaşın türkçe yamasını her siteden bulabilitsin sana birkaç site yazıyorum inndir.com programarsivi.net turkceyama.com umarım yardımcı olabilmişimdir iyi çalışmalar.

A

Anonymous

Misafir
bende senin gibi bu işe sıfırdan başlamıştım ve kolay öğrenmek için türkçeye çevrilmiş flash 5 aldım fakat hiçbir işe yaramadı çünki hiç bir yerde flash dersleri türkçe flash a göre anlatılmıyo inglizcesiyle çok daha kolay ve çabuk öğrenirsin vede türkçe flash la kendini geliştirebilmen çok zor bence mutlaka flash ı inglizcesinden öğren sana örnek dersler bulabileceğin bir iki site yazıyorum:101flash.com flashokulu.com flash.gen.tr ben bu sitelerdeki derslerle epey birşeyler öğrendim ayrıca bol bol örnek fla dosyalarını incele nasıl yapıldıklarına bak flash forumlara şu nasıl yapılır bu sitede şu animasyonu nasıl yapmışlar diye sorular sor vb... bol bol flash ı kurcala işte benden bukadar bol şanslar başarılar...

A

Anonymous

Misafir
en son yapacağın şey flashı türkçe kullanmak olsun. türkçe yamalar var fakat okadar bozuk bir türkçe varki..
ingilizcesini anlamıyor olabilirsin fakat türkçesini hiç anlayamazsın:))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5