İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YARDIM!!! Joomla'da video oynatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
arkadaslar joomla bir sitem var. hostumda yaklasik 3GB video var ve bunlari sitemin anasayfasindan izlenebilmesini istiyorum. Nasil yapabilirim? yani deneme asamasinda calisti bir linkte. siteyi tamamladim ama calismiyor artik. youtube koydugumda calisiyorum. ama benim sitedeki videolara yonlendirdigimde direk download'a geciyor, videolari izleme olayi cikmiyor.
Basit html kodlari da olabilir, joomla eklenti de olabilir. bana kolay bir sekilde bu sorunu nasil cozebilirim?

1392

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar joomla bir sitem var. hostumda yaklasik 3GB video var ve bunlari sitemin anasayfasindan izlenebilmesini istiyorum. Nasil yapabilirim? yani deneme asamasinda calisti bir linkte. siteyi tamamladim ama calismiyor artik. youtube koydugumda calisiyorum. ama benim sitedeki videolara yonlendirdigimde direk download'a geciyor, videolari izleme olayi cikmiyor.
Basit html kodlari da olabilir, joomla eklenti de olabilir. bana kolay bir sekilde bu sorunu nasil cozebilirim?

bir swf player ekleyin, tıpkı video embed kodu koyar gibi swf playeri ve videoların adreslerini koyun, bunun joomla ile bir alakası yoktur diye biliyorum.

xmx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek şey söylüyorum hwd video. Deneyin.

nizam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 - Bileşen kullanabilirsiniz (hwd videoshare , seyret , joomtube vs.)
2 - Plugin kullanabilirsiniz (allvideo , avreloaded ,denvideo vs. gibi)
videolar 2gb diyorsunuz tavsiyem bileşen kullanmanız
Tavsiye : Hwd videoshare (en iyisi budur)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5