İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YARDIM KAMPANYASINA SİZDE DESTEK VERİN!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

KötüAdam

Misafir
Arkadaşlar,

Evleri yağmurdan dolayı komple çamur altında kalan ve kısmen yıkılan aileye yardımcı olabilmek için herkesin duyarlı olmasını bekliyorum.

Ailenin 5 çocuğu var. Babaları vefat etmiş. 3 tanesi okula gidiyor. 2 tanesi henüz 3 ve 6 yaşında. Aile şuanda sokakta kalmış durumda. Yağan yağmurdan ve zeminin azizliğinden dolayı oturdukları evleri komple çamur altında kalmış. Üstlerine giyecek bir atlet dahi yok. Geçici olarak kalacak yer temin edildi.

Sizlerden istediğimiz, 3-5 ne olursa herkes kendine dokunmayacak kadar yardımda bulunursa çok büyük dua alıp, bu soğuk kış gününde bir aileyi ısıtmış olacaz.

Kampanyaya desteği arttırmak adına, yardım sonrası yaptıracağımız büyük bir pankarta sitelerinizin logosunu koyabilirsiniz. Destek verenler olarak. Dilerseniz kendiniz bir pankart yaptırıp vermiş olduğunuz desteği gösterebilirsiniz.

Fakat biz yapılan yardımlar çerçevesinde dileyenlerin logosunu üzerine basıp, asmak için bir pankart yaptıracaz. Yardımın fotoğraflarını, videosunu ve yapılan yardımların harcamaların dökümanlarını (faturalarını) yayınlayacaz. Eğer duyarlı olan kişi sayısı fazla olursa, prefabrik bir ev düşünüyoruz aile için.

Unutmadan, bu durumla ilgili birkaç kuruma başvuru yaptık falan. Bu yardımların gerçekleşmsi ne yazıkki 1 aydan önce olmuyormuş. Araştırma devresi bilmem ne birsürü şey zırvaladılar. Daha önceleri sms ile veya nakit olarak yardım yapardım. bundan sonra kurumlara yardımı düşünmüyorum kendi adıma. Elden birine 2 ekmek alırım daha iyi.

Konuyu fazla dağıtmadan toparlayayım arkadaşlar. Herkes içinden geldiği, durumunun el verdiği kadar bir yardımda bulunsun. Yapılan bağışları bu başlık altında toplayacağım. Ayrıca desteğini göstermek isteyenlerde dediğim gibi logolarını verebilirler.

herşey bir yana, burada 5 minik çocuğun ve bir annenin şu soğuk günlerde açıkta kalmış olması önemli.. desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar.

MSN:
Lütfen konuyu dağıtmayın. duyarlılık gösterenler ulaşsınlar. göstermeyenlerde işine gücüne baksın

İLK Bağış Babamdan geldi bile, 1000 YTL

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hiçbir resmi belge olamdan size nasıl güvenelim. Eğer bize güvenebileceğimiz bir kaynak sunarsanız istediğiniz rakama ulşamanız olası

K

KötüAdam

Misafir
nasıl mı güveneceksiniz? tövbe estafurullah..

Güvenmiyorsanız gidin tabak tencere çamaşır makinası tv bişiler alın onu gönderin. burada hayırlı birşey için uğraşıyoruz. böyle olmadık laflar etmeyin lütfen.

K

KötüAdam

Misafir
burada konuyu dağıtmayın lütfen. yardımcı olmak isteyen olursa, sorularını msnde yöneltebilir. Yönetici arkadaşlardan birisi konuyu kilitleyip o şekilde bırakırsa sevinirim.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada konuyu dağıtmayın lütfen. yardımcı olmak isteyen olursa, sorularını msnde yöneltebilir. Yönetici arkadaşlardan birisi konuyu kilitleyip o şekilde bırakırsa sevinirim.
kardeş daha acık bilgiler versene. nerde olmus hangi ilde ne zmana nasıl olmus. bu sekilde yöneticiler kitlesinle olmaz. nerden bilelim bu paralar sana akmayacagı dimi ?

K

KötüAdam

Misafir
nerden bilelim bu paralar sana akmayacagı dimi ?

1. si, ağzından çıkanı kulağın duysun. Hayatın boyunca tanımadığın etmediğin birine, sahtekâr önizlemesi ile bakamazsın. bakma.

2. si, olay Mersin'in / Kurdali mahallesinde olmuştur. Çocuklardan birisi de annemin öğrencisidir.

3.sü merak eden msnden sorsun. konunun burada laçkalaşmasını istemiyorum. 24 saat forumda değil, msndeyim.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu olayın olduguna dair bi haber felan varmı ? gazete tv herhangi bişey yada bu olayın oldugu yerin fotolarını tarihli bi makinayla cekip foruma koyabilirmisin.?

K

KötüAdam

Misafir
Batux, çok bağış yapasın varsa gel sen msn'e orada sor sorularını. ([email protected]) taleplerini vs. çocuk oyuncağı değil bu. ayrıca güveni olmayan arkadaşlar için kap çanak yollayın dedik.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn ne alaka sen benim sorularıma yanıt ver. olayın olduguna dair belge sun ilk bagışı ben yapacam söz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@kötüadam,

Burada kimse size dolandırıcısınız vb. ithamlarda bulunmuyor.Zaten bulunduğu durumlarda gerekli işlemler yapılır.

Yaptığınız davranış çok örnek bir davranış.Ancak siz ayrıntı vermeyip msn de sorun gibi sert çıkışlar yaparsanız.Bu çağrınıza kimse kulak asmaz.Son günlerde akla hayale sığmayacak dolandırıcılık olaylarıyla karşılaşıyoruz.Bu nedenle artık herkes belli şeylerin ispatını istiyor.

Forumda yardım yapmak isteyen herkesin sizi msn eklemek zorunda olması pek doğru değil.Forumdaki her hangi bir üye sizden belge istediğinde kap,kacak gönder o zaman diyerek sert çıkmak doğru değil.Üyelere sert çıkarak değil daha sakin ve açıklayıcı bir dille yardım kampanyasına destek vermelerini isteyebilirsiniz.

Şimdi sizden ricam ilgili ailenin tam adresini,varsa ailenin yoksa sizin irtibat telefonunuzu, çekebilirseniz fotoğraflarını,yardım derneklerine başvuru belgelerinizi buraya eklemenizi istiyorum.Böylelikle kimseye sert çıkmadan herkese gönül rahatlığıyla yardım yaptırabilirsiniz.

Not : İlk mesajınızı düzenleyemezseniz ilgili belgeleri bana gönderin.İlk mesaja ekleyelim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yuh yani direk seni şikayet etmek lazım , belkide eden olmuştur;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5