İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Lütfen - Dizine attığım dosyalar gözükmüyor

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar,

Sitemde ana dizine attığım bir "bayrak.png" dosyasını, www.siteadi.com/bayrak.png yaptığımda göremiyorum. Aynı şekilde sitemap.xml dosyasında da hata - dosya bulunamadı diyor, bu yüzden google' sitemap gönderemedim. İndex sayım 2k değerinden 300 rakamlarına geriledi.

Acaba bu sorunun nedeni ne olabilir. Yardımcı olana nacizane +rep vericem.

Siteye olan hevesimide kaybettim bu sorun yüzünden :S

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
www koymadan denedinmi?
.htaccess dandır büyük ihtimal.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
.htaccess olması muhtemel geliyor banada ama tam anlayamadım düzeltmem gereken yeri.

Benim dosya aşağıdaki gibi htacces

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

Bu arada hemen yardıma koştuğunuz için sağolun üstadlar, nacizane +rep, sorunuda çözeriz inşallah :) (Ata haricinde rep veremedim daha önce verimişim, borcum olsun üstadlar, kotaya takıldık)

www koymadan denedinmi?
.htaccess dandır büyük ihtimal.

www otomatik ekleniyor zaten

Vazgeçersen hemen,kötü.Dosyaları yanlış yerlere atmış olabilirmisin acaba ? Biraz daha bilgi verirsen daha iyi bilgi verebiliriz :)

Kök klasöre attım üstadım ama çıkmıyor siteadi.com/sitemap.xml dediğimde

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Çerezleri de silmemişim hala hata raporu alıyordum o yüzden aklıma gelmemişti valla bu sefer çerezler yüzünden hala hata aldığım, Teşekkürler üstadlar ilgilendiğiniz için. Ben direk roota atıcaz sanıyordum Mertcan'K üstadım aydınlattı, konu kilitlenebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5