İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım - Upload Hızı

cLonze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu nereye açacağımı bilemedim,yardım forumu aradım ama bulamadım.Varsa yetkili arkadaşlar taşısınlar.

Ben yeni bir divx sitesinde uploader'lik yapacağım.Ama ttnet'in upload hızları malum.Torrent'de seedbox var yüksek hızlarda upload yapabiliyorsun.Hemde isp'den aldığın upload hızın önemli olmadan.Benim sorunum ve sorum file hosting'lere upload'da böyle birşey mümkün mü?Isp'den aldığım upload hızı önemli olmadan yüksek hızla upload yapabilir miyim?İlgilenirseniz sevinirim.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
uploadersen vps veya vds öneririm 100 mbt internet hızı oluyor

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
rapidshare olarak normal yüklersin en hızlı orası.

upload hızı upload siteleriyle alakalı değil. kendi netindeki upload hızıyla alakalıdır. vps veya bds kullanarak upload hızı yüksek oranlara ulaşabilir. ayrıca bir uploader olarak rapidsharedan yükleme yapmam çünkü uploaderlikteki amaç herkesin bildiği gibi para kazanma amaçlıdır. dediğim gibi vps/vds kiralayarak bu sorunu çözebilirsin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
:S

Tek mesaj hakkını bugüne saklamış arkadaş :)

Turkcell Superonline al 1000 mbit (yazıyla BİN ) hızında internetin olur, upload hızıda fena değildir herhalde. Yeni çıkmaya başladı bu internet, eğer yayılırsa uçarız :)

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Upload sitelerinde geçerli olduğunu sanmıyorum. Alternatif olarak arkadaşın söylediği gibi VPS veya VDS satın alabilirsin. Başka bir yöntem olarakta remote upload seçeneği var. Bu seferde linklerin direkt olması gerekiyor. Başka bir upload sitesiden RapidShare 'ye upload yapmak istiyorsan her iki sitedende premium üyelik almanı tavsiye ederim. Ayarlardan direkt download seçeneğini aktif etmen gerekebilir.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
dizi-film gibi mb yüksek şeyler upload ediyorsun. ve hızlı upload yapmak istiyorsan vps ya da vds alabilirsin. 100 mbit internet hızı mevcuttur.

Not: vps daha ucuzdur. vds biraz daha pahalı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5