İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım : Vidii V6 Teması Reklam Alanları

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar ben sitemde vidii v6 temasını kullanıyorum ve bunda 3 çeşit 728*90, 250*250 ve 468*60 olma üzere reklam alanları var. Bunlardan ilk başta 728*90 olana reklam koydum sonra da 250*250 yerine de iyinet yasağa karşı logosunu koymuştum. Geçen gün 468*60 alanına da reklam koyayım dedim fakat kodu koyduktan sonra tüm reklam alanların da ki reklamlar gitti ve tema ayarlarına geldiğim zamanda artık bu alanların hiçbirini değiştiremiyorum. Tüm alanlarda ki reklamlar gözükmüyor artık fakat o tema ayarları kısmında hala kodlar duruyor 468*60 yeri haricinde.. Acaba bu problemi yaşayan başka birisi var mı yada bana yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Vidi v6 hiç kullanmadımda tahminimce ya tema yanlış yere yazıyor olabilirsin veya temada sorun olabilir :S

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yanlış yere yazmadığımdan emini çünkü açık açık yazıyor reklam alanları diye ama işte temada sorun olup olmadığını nasıl anlayacağım onu bilemiyorum? :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Yanlış yere yazmadığımdan emini çünkü açık açık yazıyor reklam alanları diye ama işte temada sorun olup olmadığını nasıl anlayacağım onu bilemiyorum? :)

Hmm yardımcı oolmak isterdim ama o temnayı bilmiyorum :s elbet yardım eden çıkar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5