İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım:wordpress kurdum kurum başarılı ama..

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
wordpress kuruyorum kurum başarılı diyor ama yukarıda veri tabanı hataları çıkıyor bunların ne oldu konusunda yardım edebilirmisiniz? bana sıkıntı yaratırmı ileride :)

WordPress database error: [Specified key was too long; max key length is 767 bytes]
CREATE TABLE wp_terms ( term_id bigint(20) unsigned NOT lisanssız auto_increment, name varchar(200) NOT lisanssız default '', slug varchar(200) NOT lisanssız default '', term_group bigint(10) NOT lisanssız default 0, PRIMARY KEY (term_id), UNIQUE KEY slug (slug), KEY name (name) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8

WordPress database error: [Table 'emmanuelemenike.wp_terms' doesn't exist]
INSERT INTO `wp_terms` (`term_id`,`name`,`slug`,`term_group`) VALUES ('1','Genel','genel','0')

WordPress database error: [Table 'emmanuelemenike.wp_terms' doesn't exist]
INSERT INTO `wp_terms` (`term_id`,`name`,`slug`,`term_group`) VALUES ('2','Blogroll','blogroll','0')

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5