İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım: WWW isimli kullanıcıyı tanıyan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
WWW isimli kullanıcıyı tanıyan var mı? Eğer varsa kendisine ulaşsın ve ihale ile kazandığım ve ödemesini aldığı domaini hesabıma aktarsın. İnsanlık hali foruma girememiş olabilir, iyi niyetimi 24 saat daha sürdüreceğim. Tanıyanınız varsa ulaşssın ve durumu kendisine iletsin lütfen.

X

Xman

Misafir
Kendisine Pm ile ulaştıysanız ve dönüş yapılmadıysa, anlaşmanız dahilinde olumsuz bildirimde bulunabilir ve kullanıcının cezalandırılmasını talep edebilirsiniz. Ben şahsen tanımıyorum kendisini.

Kullanıcı ile ilgili bir talebiniz olduğunda konu linkiyle birlikte bize ulaşmanız yeterli..

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teşekkür ederim söylediğiniz şey aklımda. Biliyorum ne yapmam gerektiğini ancak acele davranmak istemiyorum. İlk mesajımda da dediğim gibi insanlık hali foruma girememiş olabilir. 24 saat daha beklerim sorun değil daha sonra herhangi bir dönüş olmazsa gerekeni yaparız.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
www <--- bu arkadaşı tanımıyorum ama piyasa dolandırıcı kaynıyor, bu gün msn'den pr5 link alacaktım sitenin linkini istedim kontrol ettim pr3 çıktı , bu site pr3 dedim adamın verdiği cevap : pr3 değil pr5 güncelleme olmadı ki pr3 olsun senin yanlışın var diyor :) -->> hem de bana :) 2 kilo eti kedi yedi davası gibi :)

pr'den anlamayan biri olsa bunu
armut.png
yedirecek

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
sanırım arkadaşın başka hesabı daha vardı ve banlanmıştı.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
En son 16 Ekim'de giriş yapmış foruma. Bir işi olabilir. Tel numarasından ulaşmaya çalışın kendisine. Ayrıca konuya davet ettim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
öyle bir imkanım yok. eğer elinizde varsa verebilirsiniz.

Bütün üyelerin telefon numarası elimizde olamaz hak verirsiniz ki. Fakat şahsen biriyle alışveriş yapıcak olsam, telefon numarasını mutlaka lırım. Size tavsiyem de almanız yönünde. Fazla yapabilecek birşey yok. Arkadaşın foruma girmesini bekleyeceğiz. Ya da elinizdki kanıtları konuya eklemeniz halinde, işlemi gerçekleştirene kadar forumdan uzaklaştıracağız. Fakat bunu pek tavsiye etmiyorum. Çünkü gerçekten acil bir işi çıkmış olabilir. Ya da başka birşey.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
telefon numarasından ulaşabilirsiniz dediğiniz için herhalde sizde numarası var diye düşünmüştüm. aceleci davranmak istemiyorum. günahını almak da istemem.

Konu adresi bu!

ama şimdilik işlem yapılmasına gerek yok. altı üstü 20 lira ve konu altına ihalenin bende kaldığını söylemesi ve satıldı demesi böyle düşünmeme sebep. bekleyelim biraz daha.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
20 lira az para değil, 1 liraya muhtaç olanlar var.

T

themaniac

Misafir
hocam www ile ben alisveris yapmadim ama birisi yapmisti. ve arkadasta odemesini yapamamisti. paypal'i vardi, saticida da paypal yoktu. o yuzden odeme yapamamisti bende paypalini bozup odemesini onun adina yaptim. boyle bir isim olmustu yani onunla. bilemem ama iyi biri gibi gorundu bana. kotu niyetliye benzemiyordu. biraz daha bekleyin derim.

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hocam www ile ben alisveris yapmadim ama birisi yapmisti. ve arkadasta odemesini yapamamisti. paypal'i vardi, saticida da paypal yoktu. o yuzden odeme yapamamisti bende paypalini bozup odemesini onun adina yaptim. boyle bir isim olmustu yani onunla. bilemem ama iyi biri gibi gorundu bana. kotu niyetliye benzemiyordu. biraz daha bekleyin derim.

Alışveriş yapan benim, anında unuttun bizi themaniac.

www'nin online olduğunda ne tür işlemler izleyeceğini merak ediyorum açıkçası.

Umarım olumlu gelişmeler ile ticaret sonlandırılır.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
biraz daha bekleyin derim.

Acelem yok. Iyi tarafından bakmak istiyorum olaya fırsat bulamamıştır diye düşünmek istiyorum ama ödeme bilgilerini gönderdikten hemen sonra paypal ödemesini kabul etti ve ondan sonra kayboldu. İnsanlık hali olabilir diyorum bugünde geçsin bakalım. Yarın da domainimi transfer etmezse gereken işlemleri yaparım.

Ayrıca küçük bir öneri, daha önce sanırım www. kullanıcı adını kullanıyormuş sonra banlanmış ve www kullanıcı adıyla devam etmiş. Böyle bir imkanı varken neden paramı göndersin veya domaini transfer etsin eğer dolandırmak isterse. İyiynette banlanan insanlar kolaylıkla yeni bir kullanıcı adı alıp yeni paypal hesaplarıyla ve mail adresleriyle yeni kurbanlar seçebilir kendisine. Dikkatli olun gerekli bilgileri alın diye savunma yapılıyor biz sizin ticaretinize karışamayız deniyor. Öyleyse banlamayın da bari dolandırıcılar yeni hesaplar alıp bilmeyenleri dolandırmasın. aynı hesapla devam etsinler ki forum kullanıcıları bilsin kimin ne olduğunu.

X

Xman

Misafir
Dolandırıcı olan her kim olursa olsun bu forumda asla barınamaz, özellikle sizlerden ricamız bu tür tespitlerinizi bizlerle paylaşın ki, bizlerde gerekli incelemeleri yapıp önlemimizi alalım.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Çok Çok Özür Dilerim beto07.
3 Gündür İnternet Çalışmadığından Dolayı Yollayamadım.
Farkettiyseniz Siteye 3 Gündür Giremedim.
Bügün Domaini Yollayacağım.
Özür Olarak Ekstra Bir Domainde Vereceğim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Dolandırıcı olan her kim olursa olsun bu forumda asla barınamaz, özellikle sizlerden ricamız bu tür tespitlerinizi bizlerle paylaşın ki, bizlerde gerekli incelemeleri yapıp önlemimizi alalım.
sende unutma da forumda rahşan affı çıktı, şuanda dolandırıcılar var forumda, bütün banlılar açıldı

X

Xman

Misafir
sende unutma da forumda rahşan affı çıktı, şuanda dolandırıcılar var forumda, bütün banlılar açıldı

Yakaladığımı uçururum hiç affı yok, sende varsa bildiklerin delilleriyle birlikte pm at, gör bakalım 1 tanesi kalıyor mu?

Konu sahibi alışveriş tamamlandığında konuya not düşerse sevinirim..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
beto07'ye Domainler Gönderilmiştir.
Online Olduğunda Buraya Aldığına Dair Bilgi Verirse Sevinirim.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Acelem yok. Iyi tarafından bakmak istiyorum olaya fırsat bulamamıştır diye düşünmek istiyorum ama ödeme bilgilerini gönderdikten hemen sonra paypal ödemesini kabul etti ve ondan sonra kayboldu. İnsanlık hali olabilir diyorum bugünde geçsin bakalım. Yarın da domainimi transfer etmezse gereken işlemleri yaparım.

Helal olsun valla çoğu kişi hemen basıyor dolandırıcı var diye yaygarayı.Takdir ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5