İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım

muratser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana yardım edebilecek bir arkadaş paypalı kart tanımlı olacak bende paypal var ama ptc sitesine para yatıracam kredi kart tanımlayın diyor ama bende kredi kartı yok

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal hesabınıza kredi kartı (paypal kartı ) tanımlayabilirsiniz. bu sayede normal olarak kullanabilirsiniz kısacası paypal'a gelin kredi kartı tanimla deyip paypal kart bilgilerini girin daha sonra sizin paypal nakitte ücret olması gerekir 5 tl gibi bi rakam burdan 3 tl cekip bi kod verir o kodu onaylamanız gerekiyor işlem cok basit tabi paypal kartınız var sa

muratser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekürler

paypal hesabınıza kredi kartı (paypal kartı ) tanımlayabilirsiniz. bu sayede normal olarak kullanabilirsiniz kısacası paypal'a gelin kredi kartı tanimla deyip paypal kart bilgilerini girin daha sonra sizin paypal nakitte ücret olması gerekir 5 tl gibi bi rakam burdan 3 tl cekip bi kod verir o kodu onaylamanız gerekiyor işlem cok basit tabi paypal kartınız var sa

ewt biliyorum ama işte kart yokk başvuruda bulundum ama daha gelmedi işte tanımlı olan birinden yatırmasını istiyom ben ücretinide veririm ek

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
attıgın pm'i cevapladım ücrete gerek yok öglene doğru müsait olurum ozaman yapalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5