İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YARDIM

A

Anonymous

Misafir
WİNDOWS'U ÇALIŞTIRAN ALT PROGRAMLAR VAR. (auto exe...) GİBİ
BU PROGRAMLARA NASIL ULAŞABİLİRİM?
KISACA İŞLEVİ HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM:))

A

Anonymous

Misafir
Herhalde şundan bahsediyorsun. Mesela wordu açtığımızda winword.exe çalışır. Windows açılırken ne çalışır diyorsun. Çok sayıda dosya var. Bunların içerisinde sistem dosyaları (*.sys), dll dosyaları, vxd dosyaları vardır. bu dosyalar windows açılırken belleğe yüklenirler. en son olarak ta işlemleri yaptığımız explorer.exe yüklenir. bunların yanında aygıt sürücüleri de var.

A

Anonymous

Misafir
winowsun açılması uzun mesele belleğe bişeler yüklenio bilmem ne dosyası çalıştırılıo yok sistem testten geçirilio bios gözden geçirilio kısaca bu ;) ayrıca o programlar üzerinde oynama yaparsan winwosun açılmayabilir veya düzgün çalışmayabilir yoq ben yine de içeriğini merak ettim bakacam karıştırcam diosan .exe uzantılarını açmak için kendine bi hex editör edin bu senin işini görür..bu program .exe uzantılı dosyalar üzerinde değişklik yapmak için kullanılır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5