İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardıma ihtiyacım var

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ustalar benim bi blogger den blog sitem var hemen hemen 2 aydır hergün bişeyler ekliyorum.. Google ve facebookdan gelen kişi sayısı günlük 300 den aşağı değil. Fakat ne yaparsam yapayım bi türlü reklamlara tıklayan yok.. Bana adsenseye alternatif gösterimede para veren bi reklam sitesi önerebilirmisiniz ??

1qpq.jpg

2vfv.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tıklamıyorlarsa bu misafirlerin suçu:p bence adsenseden şaşma, para kazanmak istiyorsan en güncel konuları sitene eklemelisin

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sayfa to %0.4 reklam yerleşimlerin çok kötü..tabii birde konu ile alakalı reklamların çıkması da önemli..

forumda güncel adsense çöp reklam filtresi başlığına bak.. burada mevcut.

birde google adsense reklam yerleşimi hakkında, google' ın tavsiye ettiği ısı haritasına göz at.
o da burada mevcut.

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sayfa to %0.4 reklam yerleşimlerin çok kötü..tabii birde konu ile alakalı reklamların çıkması da önemli..

forumda güncel adsense çöp reklam filtresi başlığına bak.. burada mevcut.

birde google adsense reklam yerleşimi hakkında, google' ın tavsiye ettiği ısı haritasına göz at.
o da burada mevcut.

Yorumlar için tşk ler.. Çöp reklamları felan düzenledim.. İnş. işe yarar.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ayrıca 300 kişi çok az hit getiren konular eklemelisin.ayrıca blogger zaman kaybı bence.

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ayrıca 300 kişi çok az hit getiren konular eklemelisin.ayrıca blogger zaman kaybı bence.

Tşkler.. Gen.tl için promosyon kuponu istedim.. İnş. o geldiginde hiti biraz daha yüksek bi site kuracam.. Şu an aklımda gezginler gibi demo ve ücretsiz program sitesi yapma var.. Ama bilgim o kadar fazla değil forumdan ve sağdan soldan öğrendiklerimle bişeyler yapacam inş..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gezginler Xoops altyapısını kullanıyor yazayım dedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5