İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardımcı arkadaşlar aramaktayım.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar gerek yayında olan sitelerimde gerekse yeni gerçekleşecek olan projelerimde yanımda yer alabilecek, güvenebileceğim sürekliliği olan arkadaşlar aramaktayım. Bu arkadaşlardan ahamlı şahamlı şeyler istemiyorum, herhangi bir kodlama dili bilmesede olur veya tasarımdan anlamasada. En önemli husus dürüstlük ve karşılıklı sevgi saygıdır.

Maksimum aradığım arkadaş sayısı 3 tür, 2 kişi içerik 1 kişi link değişimi dizin ekleme vb. gibi işlemler yapıcaktır. Düşündüğüm ödeme sistemi ise gelir ortaklığı tarzındadır. Ama yok ben gelir ortaklığı vs gibi işlerden anlamam derseniz yinede irtibat kurabilirsiniz. Sizden isteyeceğim iş karşılığında havale eft vb. gibi ödeme şekilleri ilede çalışabiliriz.

iletişim için profilimde msn adresim mevcuttur. Msn eklemek istemeyenler burdan özel mesaj atabilirler.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5