İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardımcı olabilecek varmı acaba?

AsyaMotor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar elimde bir swf var bu swf Türkiye haritasıdır.

http://www.asyamotor.com.tr/bayi_harita.swf

Buradaki swf'deki haki yeşilinin Kırmızı ve Mavinin ise Krem yapılmasını rica edecektim. Ayrıca linklerin ayrı pencerede açılmamasını rica edicektim.

Yardımcı olabilecek arkadas var ise pm atabilirlermi?

CougaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz şekilde düzenleme yapabilirim pm yollayınız.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sizin düzenlediğinizi ücretli olarak satabilir, forumda bu iş için ücret verecek olan bi kişi var.

CougaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin düzenlediğinizi ücretli olarak satabilir, forumda bu iş için ücret verecek olan bi kişi var.

Bu ileti banamıydı?

Düzenlediğimi kim satacak ayrıca swf .flaya çevrilip düzenleme yapılır birinden almaya gerek yok.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu ileti banamıydı?

Düzenlediğimi kim satacak ayrıca swf .flaya çevrilip düzenleme yapılır birinden almaya gerek yok.

Evet sizeydi o ileti. Size demeye çalıştığım, şu an forumda bu arkadaşın istediği yardımı biri ücretli olarak yaptırmaya çalışıyor ve bu veya başka bir arkadaş yaptığınızı yani yardımınızı alıp paraya çevirebilir. Gerisi sizin sömürülme veya iyiniyet anlayışınıza kalmış. Swf Flaya çevirilmez demiyorum dahili programlar ile yarım yamalak ( sothink ) veya tam yapılabilir bunu niye yazma gereği duydunuz anlamış değilim dahil olarak...

den1m

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten flası ile birlikte ücretsiz internette bulabileceğiniz bir swf bu. flayı açıp moviecliplerde istediğiniz oynamalar ile renk değişikliği yapabilirsiniz. neden bu kadar gerildi ortam anlayamadım.
kolay gelsin.

CougaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet sizeydi o ileti. Size demeye çalıştığım, şu an forumda bu arkadaşın istediği yardımı biri ücretli olarak yaptırmaya çalışıyor ve bu veya başka bir arkadaş yaptığınızı yani yardımınızı alıp paraya çevirebilir. Gerisi sizin sömürülme veya iyiniyet anlayışınıza kalmış. Swf Flaya çevirilmez demiyorum dahili programlar ile yarım yamalak ( sothink ) veya tam yapılabilir bunu niye yazma gereği duydunuz anlamış değilim dahil olarak...

Okonudan haberim yok benim neyse sağol uyarı için.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
zaten flası ile birlikte ücretsiz internette bulabileceğiniz bir swf bu. flayı açıp moviecliplerde istediğiniz oynamalar ile renk değişikliği yapabilirsiniz. neden bu kadar gerildi ortam anlayamadım.
kolay gelsin.

Ortamın gerildiği de yok ayrıca. Bir dükkan veya kuruluşa gittiğinizde flayı aç moviecliplerle oyna ücretimi vermi diyorsunuz acaba? Ne tür bir forumundayız bilincindesiniz değilmi ?

Ekleme:
Okonudan haberim yok benim neyse sağol uyarı için.

rica ederim. sadece bilen ile bilmeyeni ayırmakla kalmayıp kandırılmanızı istemiyorum. Biz bu işten gelir elde ediyoruz sonuçta biliyorsunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5