İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardımcı olur musunuz ?

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba

arama moturu kurmak istiyorum. sadece web aramaları için olacak .

arama motorlarında örneğin google da HABER arama kelimesi arandığında ilk sırada hurriyet.com.tr geliyor . hurriyet.com.tr google ücret ödüyormu ?

benim arama motorumda anahtar kelime arandığında ilk sırada olmak isteyenlerden ücret alabilirmiyim?

teşekkürler

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site ekle bölümünden herkes sitesini ücretsiz ekleyebilecek ve anahtar kelimelerini belirleyebilecek. üst sıralarda yer almak isteyenlerde bedelini ödeyecek .

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Guzel olurda, koskoca google varken ben senin siteni neden kullanayim?

Sitenin hiti kac olurki bana kar saglasin sana odeme yapmam icin

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haklısınız süleyman bey

bende sizin gibi düşünüyordum.

ama ben google kullanmıyorum . ve benim gibi çok insan vardır . ben ara.com.tr ye destekliyorum . sonuçta türk bilgisayar mühendislerinin emeği var. google artık çöplük olmuş . herşey var . ben az ve öz yaparsam ve türkiyeye reklam yaparsam link siteleri var biliyorsunuz 5000 ile 10000 arası site barındırıyorlar . bende ücretsiz site ekle bölümü olacak bende bu rakamlara ulaşabilirim . gelir için örneğin alışveriş,chat,video,web,haber,otel veya oyun yazılınca ücretsiz eklenen sitelerden kimse çıkmayacakmı üst sıralarda yer almak istemeyecekmi. ben google rakip olamam %87 dünya payı var ben %0.01 olsa yeter . hani milyon dolarda kazanmayıda beklemiyorum . yılda 5000 usd civarı getirisi olsada eyvallah . süleyman bey teşekkür ederim fikriniz için

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google da varmı o filtre :)

benim arama motorumda kanunlara uygun olmayan anahtar kelimeler olmayacak arandığında 0 sonuç bulunmuştur uyarısı gelecek(google yapması gereken budur) , siteler eklenemeyecektir .

sağol bilgi iyi bir noktaya değindiniz

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Çöplük olmuş, herşey var diyorsun da sonuçta o kadar tercih edilmesinin sebebi zaten herşeyin olması değil mi ? Aklına ne takılsa insanlar açıp google dan bakmıyorlar mı ? Bende google kullanıyorum ve sanırım benim gibi olan insanların sayısı çoo..okk daha fazladır. Cesaret işidir yapılır, yapılmaz değil ama para kazanmak için ve 0.01 lik payı almak için bile oldukça büyümek gerekiyor. Google' ın günde minimum 50 milyon tık aldığını düşünürsek.

Arcade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum senelik 5000 usd kazansam yeter diyorsun. Script weri tabanı vs.. gibi bir çok konuda bilgin olması gerekiyor.

Bu konularda bilgin yok ise deneyimli arakdaşlara böyle bir yazılım yaptırmak için yüklü mebla'da paralar harcaman gerekiyor. Site tanıtımıda dahil.

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fikirleriniz için teşekkürler . arama motoru açacaktım bilgilerinize başvurarak kararımı verdim AÇMIYORUM :)

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ara.com.tr'e bende uzun zaman kullandim ama ne yaziki cogu zaman isteklerimi karsilamadi.
Reklam agini sirf tanitim olsun diye kullandim.sitelerime link ekledim,ama yavas google g si bile olamaz bence.. ama arkasinda turkler var,ben destekliyorum ama google olmamiz icin gercekten cok yol kat etmemiz gerekiyor.

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yatırıma bağlı gelişmemiz . ara.com.tr doğrudur google g si olamaz ama google daki para yatırımları düşünürsek . ara.com.tr türkiye için iyi bir site biraz daha kendisini geliştirmeli .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5