İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardımcı Olurmusunuz? | ACİL |

madcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle selam arkadaşlar,
Wordpress kuruyorum yeni yeni deniyorum bu sistemi, dosyaları attım , Cpanelden db we usher actım daha sonra Config'den Database ve User 'leri değiştirdim, we ..../wp-admin/install.php girdim fakat $öyle bir hata ile karsilastim yardımlarınızı bekliyorum.

'' There doesn't seem to be a wp-config.php file. I need this before we can get started. Need more help? We got it. You can create a wp-config.php file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.

Create a Configuration File
''

Yorumlarınızı wede cevaplarınızı bekliyorum..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp-config-sample.php yi wp-config.php olarak yeniden adlandırdın mı

madcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Warning: mysql_get_server_info() [function.mysql-get-server-info]: Access denied for user 'nobody'@'localhost' (using password: NO) in /home/hosmekan/public_html/web/wp-admin/includes/schema.php on line 6

Warning: mysql_get_server_info() [function.mysql-get-server-info]: A link to the server could not be established in /home/hosmekan/public_html/web/wp-admin/includes/schema.php on line 6

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hosmekan/public_html/web/wp-admin/includes/schema.php:6) in /home/hosmekan/public_html/web/wp-admin/install.php on line 17

diyor şimdide ama altta Kuruluma Başla var
Blog Başlığı :
E-posta Adresi :

diyor giriyorum hata weriyor üsteki gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5