İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yarı fiyatına orjinal N97'ler satılıktır.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhaba arkadaşlar ;

Kendime 1 adet orjinal N97 alıyorum, ucuza. :) Burada da satın almak isteyen arkadaşlar olursa onlara da bu konuda yardımcı olacağım. Siparişlerinize göre sizlere de getirtebilirim.

Orjinaldir, pasaport kaydı yoktur fakat kayıtlıdır. Telefonlar ülkemize yurtdışından gireceği için maalesef garantisi olmayacak. Piyasada 1400-1500 TL'ye alabiliyorsunuz bu telefonları. Ben 700 TL'den satmayı düşünüyorum.

Ben siparişimi yarın veriyorum ve telefon muhtemelen pazartesi günü elimde olacak. O zaman telefonun orjinal fotoğraflarını ekleyeceğim. Sorusu olan arkadaşlar konu altından sorabilirler.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bunu söylemeniz gereken yer burası mı peki ?

T

trgy

Misafir
Yurtdışı olmasına rağmen garanti oluyor diye biliyorum ben. Biraz detaylı bilgi verirsen alacağım.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
trgy : Hocam dediğin şekilde garanti uluslararası garanti kapsamında olan telefonlar için. Onun için de telefon için fatura kesilmesi gerekmektedir. Bu telefonlara fatura kesilmiyor. ;) Bugün 1 adet kargoya verilecekti fakat yolunda gitmeyen bazı şeyler yüzünden haftaya cumaya kargoya verilecek. ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
faturasız telefon diyorsanız bunların çalıntı veya kaçak olma ihtimalide var . Ayrıca faturasız telefonlar türkiyedende ucuza alınabiliyor bir şey deniyordu adlarına ama unuttum.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Madem öyle yerini söyle Türkiye'den alayım mathiaxbars. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
herangi bir telefoncuya gidip faturasız almak istiyorum desen sana hemen gerekli bilgiyi verirler...

Konumuzda o değil açıkcası , bunların çalıntı olmıyacağını orjinal olcağını veya garantisi olmasa bile zaten sorun çıkmıyacağını söyleyebilirmisin ?

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Öncelikle şunu belirteyim. Normalde telefon bugün kargoya verilecekti. Fakat bir takım şüpheler meydana geldiğinden ertelemiştik. Daha sonra yeniden emin olduk ve Mardin'deki arkadaşla irtibata geçtim.

Kendisi telefon işini önce arayıp iptal ettiğimi söyleyince başka bir yere gitti. Telefoncuya uzak olduğundan haftaya kaldı. Haftaya cuma günü telefon elime ulaşacak.

Telefon orjinal olmazsa orjinal diye satmam, satamam. Çünkü hem insanların arkamdan küfretmesi ağırıma gider, hem de geri ödemeleri benim için sorun yaratır. Telefon orjinal olmazsa satmayacağım zaten o yönden şüpheniz olmasın. ;)

Hiç bir telefon için % 100 garanti verilemez. Telefonu kontrol edip, sorunsuz şekilde kargolayacağım. Telefonu elinize aldıktan sonra şansınıza kalmış bir durumdur. Belki 5-6 sene kullanırsın bir sorun olmaz, belki 5-6 saat bir sorun olur. Orasını bilemem. Fakat kontrol edip göndereceğim. ;)

Telefonun orjinal resimlerini ekleyeceğim, isteyen arkadaşlara da MSN'den telefonu gösterebilirim. ;) Telefon İran'dan geleceği için çalıntı olup, olmaması konusunda net bir bilgim yok. Çalıntı olsa da telefoncu satmak için çalıntı değil der. ;)

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
yurtdışından kargoyla nasıl alacaksınız ki cep telefonunu? tüm gümrüklerde kargo ile girişi yasaklanan bir malı.. cep telefonu sokmak yasak gümrüklerden, sadece ithalatçı firmalara yetki verilmiştir.

ikincisi bi şekilde soktunuz, gümrükçü tanıdıktı, zar zor, başka mal gibi gösterttiniz, nasıl kayıt altına alacaksınız? pasaportsuz bu mümkün değil.

sahte imei derseniz zaten kimse bununla uğraşmaz, ikide bir kapanır telefon.

siz ancak yurtdışına seyehate çıktığınızda yanınızda 1 adet satın alıp ülkeye sokabilirsiniz.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Telefon ülkemizde şu anda. Benim yapacağım tek şey alıp biraz karla sizlere satmak. Başka birşeyle alakam yok. ;) Size satacağım telefonların IMEI numarası zaten değiştirilmiş. Eğer ki sorun çıkartırsa yapacağınız şey belli. Bir tane 3310 alacaksınız ve onun IMEI numarası ile N97'nin kini değiştirteceksiniz. ;)

gencadam40

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kesınlıkle gumruklerden gecıremezsınız bız bıle gelırken faturasını soruolar yanı kafkas ulkelerınde durum boyle ırandanda gectım orda soyle bır durum var telebeysen yanı ogrencı cantan bıle aranılmıo entrsan seyler.....En guzelı yasal yoldan almak bu benım tavsıyem

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Belirttiğin Tarz Telefonlar Izmir\Çankaya 'da 200TL.(ki orda pazarlık sünnettir 5tllik mal bile alsan pazarlık yaparsın izmirliler bilir, almak içinde sormadım sadece fiyatını sordum pazarlık yapsam 150tl'den aşağı olur yukarısı olmaz) Telefonum bozulmuştu KVK servisi çankayada sıra çok oluncada turlamıştım gözüme takıldı sıfır cihazlar sizin belirttiğinizin aynısını söylediler kayıtlı telefon ama pasaporta değil imei değiştirirsiniz 3-5tl telefoncuda falan diye kendin garanti edemediğin bir şeyi başkasına satarak kimseyi mağdur etme 700tl para az değil bu zamanda yönetimin bu tarz satışları yasaklaması lazım adamın elinde ürün yok satışını yapmaya çalışıyor ordan gelcekte 3-5 üzerine koycamda size satcamda Kelime oyunlarına gelmeyin arkadaşlar zararınıza olur 700tl bu telefona vericeksiniz ben size ömrünü söyleyim 3 ay. gidin sıfır 5800 alın özellikleri mükemmel garantisi var faturası var isminize kayıtlı olur çalınsa her hangi bir problem olsa bile sorun yaşamazsınız en az 200tlde cebinize kalır ama bunda telefonum çalındı diyemezsiniz kimden aldın deseler fatura vb isteseler "abi şey ıııı bir web sitesi var webmasterlar şey yani web site yapan kişilerin toplaştığı bir yer işte orda bir arkadaş vardı tanıyormusun yok abi tanımıyorum yurt dışından getirtiyordu faturası varmı yok kayıtlımı yok eee, eesi kaçak yani. sende bunu alarak suça ortak oluyorsun ve birde gelip telefonum çalındı\bozuldu\kayboldu diye yardım istiyorsun?

Son kelimelere dikkat title'danda anlayabilirsiniz: ÖRNEK

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Burada sadece bilgi veriyorum Hasib. Kimseden ön peşinat almıyorum. İlk telefon gelince orjinal resimlerini de ekleyeceğim, isteyen MSN'den de telefonu göstereceğim. Senin dediğin yerlerde ki telefonlar %100 orjinal mi peki ?

Bu arada satışımı baltalama. Sorun varsa rapor edersin, yönetim gerekeni yapar. ;)

kamebu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belirttiğin Tarz Telefonlar Izmir\Çankaya 'da 200TL.(ki orda pazarlık sünnettir 5tllik mal bile alsan pazarlık yaparsın izmirliler bilir, almak içinde sormadım sadece fiyatını sordum pazarlık yapsam 150tl'den aşağı olur yukarısı olmaz) Telefonum bozulmuştu KVK servisi çankayada sıra çok oluncada turlamıştım gözüme takıldı sıfır cihazlar sizin belirttiğinizin aynısını söylediler kayıtlı telefon ama pasaporta değil imei değiştirirsiniz 3-5tl telefoncuda falan diye kendin garanti edemediğin bir şeyi başkasına satarak kimseyi mağdur etme 700tl para az değil bu zamanda yönetimin bu tarz satışları yasaklaması lazım adamın elinde ürün yok satışını yapmaya çalışıyor ordan gelcekte 3-5 üzerine koycamda size satcamda Kelime oyunlarına gelmeyin arkadaşlar zararınıza olur 700tl bu telefona vericeksiniz ben size ömrünü söyleyim 3 ay. gidin sıfır 5800 alın özellikleri mükemmel garantisi var faturası var isminize kayıtlı olur çalınsa her hangi bir problem olsa bile sorun yaşamazsınız en az 200tlde cebinize kalır ama bunda telefonum çalındı diyemezsiniz kimden aldın deseler fatura vb isteseler "abi şey ıııı bir web sitesi var webmasterlar şey yani web site yapan kişilerin toplaştığı bir yer işte orda bir arkadaş vardı tanıyormusun yok abi tanımıyorum yurt dışından getirtiyordu faturası varmı yok kayıtlımı yok eee, eesi kaçak yani. sende bunu alarak suça ortak oluyorsun ve birde gelip telefonum çalındı\bozuldu\kayboldu diye yardım istiyorsun?

Son kelimelere dikkat title'danda anlayabilirsiniz: ÖRNEK

Iyide orjinal telefon nasil 150 den buldun anlamadim.Bende izmirdeyim.
Cin mali N97 mi dediklerin?

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Iyide orjinal telefon nasil 150 den buldun anlamadim.Bende izmirdeyim.
Cin mali N97 mi dediklerin?
Evet o arkadaşın dedikleri çin malı. Benim telefonum ise % 100 orjinal. Bir türlü işler yolunda gitmedi. İyinet'ten bazı arkadaşların zaten durumdan haberleri var. Belki inanmayacaksınız ama yarın çıkıyor kargo. Ücreti gönderdim bir kaç gün önce. Video + fotoğraflar ile konuyu süsleyerek yeniden açacağım. O zaman görürsünüz. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5