İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yarın Ne Yapacaksınız?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
İskenderunda sağnak yağmur var, ne zaman yağsa elektrikler gidiyor memlekette :) Herhalde iyinete girmekte sorun yaşıyabilirim yarın (Yarın derken bu geceyi kastediyorum, gece yarısından sonra yani, daha çok erken saat :) )

Peki ne yapacağınızı da yazın, elektrikler gitmeden :)

Yarın doğum günüm ve istanbula uçucam. 1 metre karı ve soğuğu 3 gunlugune unutup istanbulun boğaz havasını soluyacam ;)

ben de Cum günü gideceğim inşallah :)
Bu arada BlackThorn'a buradan duyurulur, 7Tepe üniversitesinde olacağım öğleden sonra gelebilirsen görüşelim ;)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Yarın kendiniz için veya insanlık adına yapacağınız en önemli iş nedir? Benim yapacak bir şeyim olmadığını farkettim. Bir de forumdaki dostları göreyim dedim :)

Senle yarın insanlık için önemli bir işimiz var unuttun mu? :D Aynı zamanda kendimiz için... :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İnsanlık için yapacaklarımı önceden planlamam, karşıma bir anda fırsat çıkar değerlendiririm, veya kafamda bir anda ampül yanar :)

Yarın sinemaya gideceğim kendim için. Sanctumdan sonra ara verdim, iki haftadır sinemaya gitmiyorum, yarın tam zamanı.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Senle yarın insanlık için önemli bir işimiz var unuttun mu? :D Aynı zamanda kendimiz için... :)

Unutur muyum hiç gardaşş :D

yarın'a garantin yokmuş gibi yaşıyorsan eğer yapacak birşeyinde olmaz .

olmaz ama yapabilirim dediklerin vardır belki?

İnsanlık için yapacaklarımı önceden planlamam, karşıma bir anda fırsat çıkar değerlendiririm, veya kafamda bir anda ampül yanar :)

Yarın sinemaya gideceğim kendim için. Sanctumdan sonra ara verdim, iki haftadır sinemaya gitmiyorum, yarın tam zamanı.

İkinci bir güzel cevap daha... Bilgisayar başından kalkın mesajı içerdiği için sevdim, repleyim hemen :)

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Üstadımla ilgili bir dini site kurup, internet alemine bir site daha kazandıracam :)
Sanırım insanlık için iyi birşey. Host domain herşey hazır, yarın tasarıma başlıyorum kısmetse.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bugün kendim için ve insanlık adına bir şey yapmadım ama çok sevdiğim bir insana bir iyiliğim dokundu :) Hadi başlık ölmesin beyler bayanlar yorum yapın :D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bugün kendim için ve insanlık adına bir şey yapmadım ama çok sevdiğim bir insana bir iyiliğim dokundu :) Hadi başlık ölmesin beyler bayanlar yorum yapın :D

Temizlik yapacağım OzanTı :D Yarından itibaren tüm haftasonu dahil full .İnsanlık adınamıdır bilmem ama kendi adıma cok mutlu olacağıma eminim:p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Unutur muyum hiç gardaşş :D

olmaz ama yapabilirim dediklerin vardır belki?

İkinci bir güzel cevap daha... Bilgisayar başından kalkın mesajı içerdiği için sevdim, repleyim hemen :)

Sinemadan önce Teknosa'ya şöyle bir uğrayayım deyip, orada vitrin bakarken tezgahtarla muhabbete dalıp, böylece filmi kaçıran, sonra bu duruma aşırı sinirlenip kendini fast foodla cezalandıran başka bir sersem iyinet üyesi daha bulursanız yazın. (bkz: Eif)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende kendimi çok cezalandırıyorum öyle , off sormayın .Hele pizzalar çok acı veriyor :p

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir kac saat sonra akrabamizin bir dugunu icin fransaya gidicem, hoplayip zipliyacaz. baglamamla bir kac turku tingirdaticagim, mutlu bir gun olucak.. diye dusunuyorum..

kendim icin ne yapicam kafa kazan gibi aklima hic birsey gelmiyor :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Çok eskiden IRC radyolarında canlı okuduğum şiiri video haline getirdim :) insanlığa faydası dokunmaz dinleyen yapışır yere :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi