İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yarın Sabah 08:00 Ameliyat olucam. 03.10.2006

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdiden geçmiş olsun theersin, ben de burun ameliyatı olmuştum, hatta üstüne bir de bademciklerimi almışlardı aynı ameliyatta bonus olaraktan : ) timsah gibi sen de yarın gece gelirsin foruma ;)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çıkmış ameliyattan başarılır bir operasyon herhalde msnde konuşuyoruz şu an burnu şişmiş haliyle :) Nefesi de zor alıyormuş ama geçer diyorlardı arkadaşı ameliyat olanlar...

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun....
Sabah 8 De ameliyat masasına yattım ve narkozu yedim 10 saniyede gittim ameliyat 4 saat sürmüş 1 2 gibi uyandım odamdaydım herşey bitmiş Ameliyat çok başarılı geçti yüzümde fazla morluklar felan yok sağlam bünyelim bir doktor marifetli olunca kötü birşey çıkmadı ortaya...Bu perşembe günü burnumdaki tanponu alıcaklar bellli haftalarda kontrola gidicem hayırlısı diyelim...

Dipnot:Hastanede kan verirken nedense hemşiri kanı aldı hala elimi ufalama başladı hoşlandı galiba 1,2 dakka sürdü :D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
burnunun bi resmini istiyorum :D

geçmiş olsun bu arada.umarım istediğin gibi olur

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende onu istiyorum zaten şöyle sargılı bi resmini koy wallpaper yapalım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5