Yarisfest'te TAHTA grubuna desteklerinizi bekliyorum..

thereX

0
İyinet Üyesi
Katılım
23 Kasım 2005
Mesajlar
372
Reaction score
2
Sevgili arkadaşlar;
Toyota firmasının her sene düzenlediği geleneksel hale gelen; Yarisfest Üniversitelilere özel Festival (müzik grubu) yarışmasında; bu sene katılan TAHTA isimli rock grubuna (kardeşim şuanda bu grup'un bass gitaristidir) eğer sayfada beğenirseniz "oy desteğinizi" beklemekteyim.

Bu yarışma sonucunda; aşağıda belirttiğim ödüller; müzik grubuna sunulacaktır. Ancak; ödülden çok; kardeşimin bu grupta olması ve bu grubun en azından nereden, ne şekillerle oluştuğunu; amaç ve hedeflerini bildiğim için sizlerin desteğini dilemekteyim.

Kesinlikle "oy verin; TAHTA grubu kazansın!" dememekteyim. Sadece parçalarını dinleyin; grubu inceleyin, beğenmeniz takdirince; beğeninizi oy olarak kendilerine destek olarak verin diyorum.

Grup hakkında bilgiyi ve oy vermeyi:
http://www.yarisfest.com/grup/goster/id/71


Ayrıca; bu yarışmada oy kullananlarda kazanıcak arkadaşlar. Üstelik hediye 1 kişiye muhteşem bir yaris araba. 10 kişiye'de 250 TL değerinde TEKNOSA indirim çeki veriyor TOYOTA firmasi.

Yarışma hakkında hem bilgi edinmek; hemde sıkça sorulabilecvek sorularınıza genel cevapları; http://www.yarisfest.com/sayfa/sss adresinden bulabilirsiniz.

Ben istiyorum ki; bi tek TAHTA grubuna da oy vermeyin. Diğer grupları da inceleyin. En iyi olan kazansın, ama adilce. Herkes hakkettiğini kazansın.

Desteklerinizi şimdiden, TAHTA grubuna veya diğer gruplara esirgemiyecek olduğunuz için teşekkürler.
 

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Kasım 2009
Mesajlar
94
Reaction score
0
Mrb, müziğin ritmi güzel, söz güzel fakat vokalle ilgili sıkıntı var. Ergin Şeker arkadaşımızdan daha ince sesli biri varsa ona okutmanız sizi başarılır kılardı. Ya da şöyde yapabilirdiniz vokalin sesini müzik programları ile editleyebilirdiniz. Şimdiden başarılar diliyorum.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst