İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yarışma projem sizce nasıl?

IceManF1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yenilikçi Öğretmenler ve e-dream fatih yarışmaları için bir proje tasarladım.
Yenilikçi Öğretmenler yarışmasını MEB ve Microsoft düzenliyor. Yarışmanın amacı okul sorunlarına Microsoft yazılımlarını kullanarak çözüm getirmek(eğitimde teknoloji).

Lisemize bir spor salonu yaptırmak istiyoruz. Bunun için maddi kaynak sağlamalıyız.
Bu web sitesiyle Google reklamları, üniversite reklamları ve yerel esnaf reklamlarıyla gelir elde etmeyi düşünüyoruz.

Fikir bana ait. Tutarsa okul için mükemmel bir gelir modeli olur bence. Web sitesine öğretmen ve öğrenciler yazı ekler. 750 kişinin olduğu bir okulda reklam tıklamalarını düşünemiyorum.

Hatta dikkat çekip tanıdık bir yazar getirtebiliriz. İnternetten eğitim vakıflarından bağış toplayabiliriz bence.

Yarışmayı kazanırsak zaten para ödülü var.

Ben siteyi Microsoft WebMatrix'le tasarlayacağım. Aslında Joomla kurmayı düşünüyordum fakat Microsoft yazılımlarını kullanacağımızdan Asp.net tabanlı bir CMS kullanacağım.

1- Projemi nasıl buldunuz?

2- Uygun fiyatlı hosting+domain önerir misiniz?
Ben 15 TL'ye domain ve 39 TL'ye 1000MB hosting buldum.

3- Asıl soru!
Web tasarım bilgim kısıtlı. Bu konuda tecrübeli arkadaşlara duyurulur!
Gençlere benim de katkım olsun diyenler varsa, destek olmak isteyenler, iletişim adresi(web sitesi, e-posta, Facebook vs.) gönderirse sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5