İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Yaş sınırı getirilmeli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar tc kimlik no doğrulamalı üyelik sistemi getirilmeli.

ilk okul terk üye doluyor forum bakın buyrun;

http://forum.iyinet.com/eklenti-urunler/164891-satilik-100-calisan-vbulletin-bot-6.html

Öncelikle bu konumu kapatmanızı istiyorum ne kadar çoluk çocuk varsa burada benle abisiyle akılları sıra dalga geçmişler...

Öncelikle bu kadar basit üyelerden kurtulmalı iyinet buna çözüm olarak tc kimlik no doğrulamalı yaş sınırı ile üyelik sistemi eklenmeli bu fikrimi düşünen herkes adam gibi işine baksın...

Teşekkürler, Saygılar...

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
tc no felan hakkında bilemem olabilir elbet ama yaş sınırına karsıyım.. kücük yaşlarda olup cok güzel seyler paylasa bilen var akıl yaşta degil baştadır ben 22-23 yaşındayım ve 17 yasındakinden cok az sey biliyorum bunun farkındayım.. ve onlardan yardımda alıyorum 11 yasında 15 yaşında olupta cok güzel işler başaranlar var.. bence yaş sınırı mantıksız olur ama tc no konusunda bişey diyemem!..

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
evet senin gibi dolandırıcı insanlar için bu dediklerin geçerli bak avatarın yanında ne var benim siyah giyinmiş bir adam var
ne demek oluyor bu
iyinet onaylı üye demek yani daha önceden kimlik bilgileri üst düzey yönetime gönderilmiş demek
senin bu forumda işin yok
git başka yerde yedirmeye çalış oyunlarını !!!!

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Böyle bir uygulamanın getirilmeyeceği söylenmişti. Muhattaba almamanız yeterlidir istemediğiniz kişileri. Ayrıca engelleme gibi bir özellikte vardır.
Ek olarak tepki'nin söylediği gibi onaylı üye sistemimiz devrede, biraz daha araştırmanızı rica edeceğim.

İyi forumlar.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Şimdi sen sinirlenmişsin kardeşim anlıyorum da T.C. kimlik numaramı kimseye vermem, kimse kusura bakmasın. Akıl yaşta değil baştadır. Ben 32 yaşındayım ve kurduğum cümlelerle bunu belli ederim. Herkes neredeyse yaşını daha doğurusu düşünce yapısını, olgunluğunu belli eder. Bu sebeple T.C. kimlik numarası olmaz. Ama başka yöntemler düşünülebilir oda yönetimin insiyatifindedir.

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet senin gibi dolandırıcı insanlar için bu dediklerin geçerli bak avatarın yanında ne var benim siyah giyinmiş bir adam var
ne demek oluyor bu
iyinet onaylı üye demek yani daha önceden kimlik bilgileri üst düzey yönetime gönderilmiş demek
senin bu forumda işin yok
git başka yerde yedirmeye çalış oyunlarını !!!!
Bak güzel kardeşim.

Sen beni dolandırıcı diye tanımlayamazsın burada.

Ben bir konu açmışım vbulletin bottur diye iddia etmişim ki çalışanı yoktur bu çalışanıdır. Ama senin gibiler nasıl düşünebilir ki bu arkadaş burada yeni mi biliyor mu bilmiyor mu.

Demek ki bilmiyormuşum çalışan bir vbulletin bot'un ücretsiz diğer sitelerde yayınlandığını.

Tamam konuyu ihbar ettim kaldırsınlar diye sen daha hala gelmiş yok sen şöylesin yok sen böylesin. Tahrik edici konuşma kimseyle.

Siyah giyimli adamı varmış üst düzey ynetim onaylıymış kralı onaylı olurum istesem senin boş olsam.

Herkes kendi işine baksın...

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Devlet T.C numaramı bir foruma üye olmamı kolaylaştırsın diye bana vermedi , eminim ki vermek istemeyenlerin sayısıda oldukça fazladır.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
laf kalabalıgı yapma
arkadaşın 40 tl sini gönder
başka çalışan varsa ben senden 40 tl ye alacam diyordun ne oldu
fitigi çıkar fitigi parayı görek
madem olgun bi insansın madem dolandırıcı degilsin madem yalan konuşmazsın
çıkar parayı sözünü tut

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reckless arkadaşla bu elemanın bahsettiği 40 tl meselesini halledicez bu herkesi rahatsız etmesin benim meselem çünkü...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Konuyu nezaketen kapatmadım. Tepki şikayetiniz varsa kanıtlarla beraber pm atın bana lütfen.

Konunun cevabını bir önceki mesajımda verdim, ilginiz ve öneriniz için teşekkür ederiz.

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5