İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yasakpara ile uğraşan arkadaşlar 1800 TL Bedava Bonus Kazanabilirler

alibnow

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle belirteyim yasakparale uğraşan arkadaşlar için bu site gerçekden diğer sitelere oranla çok iyi qumarı kimseye önermem, fakat bağımlısı sürekli legalpara oynayanı ve sürekli kazanmakda sıkıntı yaşanlar varsa kısaca anlatayım.

İddaa bayisine gidip 100 TL'ye 4 maç yazıyorum ve kazancım 870 TL aynı maçları siteden oynadığımda 1.500 den nerdeyse daha fazla veriyor yani oranlar yüksek birçok seçenek beraberlikde iade.. canlı yasakparalerde oranlar gerçekden çok yüksek kefil olabileceğim kadar büyük bir sitedir. 4 yıllık üyesiyim. genelde para yatırmalarımı astropay veya ukash ile hızlıca yapabiliyorum internet bankacılığınız varsa ve hesabınızda para varsa 1 dakika içinde para yükleyebiliyorsunuz.

Belki oynayanların birçoğu bilecektir 1.50 İddaa'da oranı olan maç sitede 1.90 ve güvenilirliği tartışılmaz. Sanal yasakpara,Canlı yasakparaler,blackjack,poker birçok oyun var sitede. İlk para yatırma bonusu veriyor üstelik örneğin 1800 TL'ye kadar yatırdığınız kadar bonus alırsınız 50 yatıran 50 alır 300 yatıran 300 alir en fazla 1800 tl bonus alabilirsiniz diyelim 300 tl yatırdınız 300 tl'de bonus verir 600 tl bakiyeniz olur denemek isteyenler ve gerçekden istenildiği gibi tek maça girilebilir. İş bank yapı kredi gibi büyük bankaların hesapları varsa ertesi gün paranıza eft edilir para ertesi gün hesabınızda olur yani. site çok güvenli ve kaliteli bir sitedir.

Üyelik açmak ve bonus almak istiyorsanız link;

http://bankobets.com/link

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5