İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yasakpara tahmin sitesi

JRFN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
yasakpara tahmin sitesi kurmak istiyorum
Yapabilecek arkadaşlardan teklif bekliyorum
tşkrler

T

trgy

Misafir
Açık yazar mısınız biraz daha? Ne istiyorsunuz tam olarak özellikler neler yoksa tasarım mı istiyorsunuz var olan sitenize?

JRFN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurulu site değil şuan.
örnek site olarak yasakparaanaliz
canlı skor
legalpara programı
yasakpara tahminleri
yazarlar vs içeren bir tasarım olabilir

bilisimhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz Şekilde Bir Web Site Tasarımı Mevcuttur Footerbet i yapmıştık zamanında pm ile ulaşırsanız yardımcı oluruz

sadaweq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasakpara legalpara

merhaba masa üstü proğram yada site kurabilecek kişi arıyorum.yapabilecek olan kişiler irtibata geç[email protected]

Ekleme:

sadaweq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TEŞEKKÜR

anında iletişim.ENESMEDİA ile irtibata geçtik.

E

enesmedia

Misafir
DEYERLİ ARKADAŞİMİZ İŞ TARAFİMİZCA ALİNMİŞTİR...

Ekleme: ANLAŞMA SAĞLAMİŞTİR ŞİMDİDEN İKİ ŞİRKETE HAYİRLİ OLSUN

U

uyurgezer

Misafir
Öncelikle merhaba sitede benim üyeliğim vardı.Kapatılmış.Tahmin ediyorum kimin şikayet edip kapattrıdığını.Bundan 1 ay önce felan bir site yapımı için siteye haber bıraktım.aradan yarım saat geçtii bilmem ENES MEDİA die bir kişiden bana mail geldi.Bende arayıp konuştum.Konuşma biter bitmez abi forumda aylaşırmısın bana iş verdiğini olur dedim.Forumda iş verilmiş tir dedim.Ve arkadaşın hesabına parayı yolladım.250 tl.Neyse başta söyledim iş biter gerisini sonra veririm diye.Bu herif ufak tefek biraz çizim yapar ve benden devam edebilmemiz için 750 tl daha yollayın der.Bende güvenemedim.Güvenememektede haklıymışım.İşin ilk 2 gününde yapmış olduğu çizimleri 1 hafta sonra gene gösterdi.bende hiç bir gelişme yok dedim.Projeyi iptal etsek nasıl olur dedim .Olurmu abi felan dedi güven dirmek için beni paranı felan geri yollayım o zaman felan dedi.Bende tamam dedim.Niyetim parayı geri yollasa gözümde itibar sahibi olacak parayı 1 hafta sonra geri onun hesabına yollayıp müsait olduğun zaman sitemize devam et diyecektim.neyse dedim site işini iptal et tamam abi olur ben yarın senin hesabına 150 tl atarım dedi bende ii canın saolsun dedim.Neyse ertesi gün oldu para yok dedim belik işi vardır ertesi günü gene bekledim gene tık yok aradan 1 hafta geçti gene tık yok.Bende mesaj atıp ne kadar sahtekar bir insan olduğunu söyledim aradığımda da telefona bakıyor ama bu gün yarın deyip duruyor ekiyor yani.Mesajdan sonra arkadaş beni arıyor sen bana böyle diyemezsin yok savcılığa şikayet ederim yok bilmem ney tehditler savurmaya başladı.Bende işi param ile yaptırıyorum istediğin yere şikayet etmesini elinden geleni ardına koymamasını söyledim.Bu gün ortalama 1 ay oldu fazlası vardır eksiği yoktur.Diyeceğim ENES MEDİA nickli şahsa güvenmemeniz ayriteyen o referansla alakası olanlara itibar etmeyiniz.Eğer bana inanmayan arkadaşlara para yolladığım banka dekontunu yollayabilirim.Adminler konuyu silmemeniz ümidi ile arkadaşlar kimin doğru kimin eğri olduğunu öğrensinler.

E

enesmedia

Misafir
ENESMEDİA CEVAP

Öncelikle merhaba sitede benim üyeliğim vardı.Kapatılmış.Tahmin ediyorum kimin şikayet edip kapattrıdığını.Bundan 1 ay önce felan bir site yapımı için siteye haber bıraktım.aradan yarım saat geçtii bilmem ENES MEDİA die bir kişiden bana mail geldi.Bende arayıp konuştum.Konuşma biter bitmez abi forumda aylaşırmısın bana iş verdiğini olur dedim.Forumda iş verilmiş tir dedim.Ve arkadaşın hesabına parayı yolladım.250 tl.Neyse başta söyledim iş biter gerisini sonra veririm diye.Bu herif ufak tefek biraz çizim yapar ve benden devam edebilmemiz için 750 tl daha yollayın der.Bende güvenemedim.Güvenememektede haklıymışım.İşin ilk 2 gününde yapmış olduğu çizimleri 1 hafta sonra gene gösterdi.bende hiç bir gelişme yok dedim.Projeyi iptal etsek nasıl olur dedim .Olurmu abi felan dedi güven dirmek için beni paranı felan geri yollayım o zaman felan dedi.Bende tamam dedim.Niyetim parayı geri yollasa gözümde itibar sahibi olacak parayı 1 hafta sonra geri onun hesabına yollayıp müsait olduğun zaman sitemize devam et diyecektim.neyse dedim site işini iptal et tamam abi olur ben yarın senin hesabına 150 tl atarım dedi bende ii canın saolsun dedim.Neyse ertesi gün oldu para yok dedim belik işi vardır ertesi günü gene bekledim gene tık yok aradan 1 hafta geçti gene tık yok.Bende mesaj atıp ne kadar sahtekar bir insan olduğunu söyledim aradığımda da telefona bakıyor ama bu gün yarın deyip duruyor ekiyor yani.Mesajdan sonra arkadaş beni arıyor sen bana böyle diyemezsin yok savcılığa şikayet ederim yok bilmem ney tehditler savurmaya başladı.Bende işi param ile yaptırıyorum istediğin yere şikayet etmesini elinden geleni ardına koymamasını söyledim.Bu gün ortalama 1 ay oldu fazlası vardır eksiği yoktur.Diyeceğim ENES MEDİA nickli şahsa güvenmemeniz ayriteyen o referansla alakası olanlara itibar etmeyiniz.Eğer bana inanmayan arkadaşlara para yolladığım banka dekontunu yollayabilirim.Adminler konuyu silmemeniz ümidi ile arkadaşlar kimin doğru kimin eğri olduğunu öğrensinler.

Değerli Arkadaşlar Konu Resmi Makamlara İntikal Etmiştir.

Saygılarımızla
ENESMEDİ ADİNA
ALPER TUNÇ

Kenanlii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb alper tunc benım bıldıyım kadarı ala enesmedia alper tunc ısmınde bırı deıl enes emre dıye bır ısahsın sısın wep sıtenızın lınkini alabılrmıyım ki eyer konuya cevap yazmasanız sız enesmedia nın sahıbı deılsınız enesmedia ısmını kotulemek ıcın kendı kendınıze kurntu yaparak bır ısım olustrmusnz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5