İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yasal Dizi ve Film Sitesi Satılıktır

ispirLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Yaklaşık 3 ay önce yayına başlayan sitemi ihtiyaçtan dolayı satıyorum.

Site için yapılanları sıralamak gerekirse;

Kaygusuz'un wordpress ve seo konusundan kurulum ve optimizasyon hizmeti alındı. Siteyi alan kişi kelimelerde yükselmesi için ücretsiz destek alacaktır. (Hediyedir.)
Forum dışından bir kişiye logo tasarımı ve tema düzenleme yaptırılmıştır.
wpSEO ömür boyu lisansı vardır.
100 adet özgünleştirilmiş ve seo uyumlu eklenen içerikler.
Siteye başlıca sosyal medya sitelerine eklendi bazıları ise otomatik olarak ekleniyor.
Özellikle bu alan ilgi çekebilir site üzerinden sorunsuzca Google Adsense ekleyebilirsiniz çünkü legal bir sitedir.

Sitenin şuanki durumu;

Anahtar kelimelerinde Google'da link çalışması yapılmadan sadece iç optimizasyon ile ikinci sayfadadır ve yükselecektir.
Ziyaretçiler anahtar kelimelerdeki aramalardan gelmektedir fakat yok denecek kadar azdır.
Google'da 331 adet indexlenmiş sayfası vardır ve anlık index almaktadır. Yahoo ve Bing indexleri mevcuttur.
Alexa Dünya değeri 1 milyon, Türkiye değerdi 6 binlerdedir.

Site adresi: dizikolu(nokta)com
Site için istenen fiyat: 150 TL
Sitenin aylık getirisi: reklam konulmadı. Adsense denenebilir.
Sitenin açılış tarihi: 3 aylıktır.
Kategori, sitenin içeriği nedir: dizi ve film tanıtım, yorum, özet, haber ve fragmanları mevcuttur.
Günlük hit sayısı, kaynak link: yok denecek kadar azdır.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 03.07.2010 kayıtlıdır. Pagerank güncellemesi geçirmemiştir.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet, sınırlama yoktur.
Hosting dahil midir: Bir süre idare edilecektir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yoktur.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yoktur.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: WPSeo ve Wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Ömür boyudur.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yoktur.

multi konudur: http://www.***.net/site-satisi/735018-yasal-dizi-ve-film-sitesi-satiliktir.html

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatta indirim söz konusumu dostum eğer indirim yaparsan görüşelim

ispirLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar site değerleri değişmiştir, yeni fiyat 250 TL olarak artmıştır.

Eğer almak isteyen var ise reon üzerinden WebALP nickim ulaşabilirler sürekli foruma giriş yapamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5