İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yasal Host Hakkında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Azat Metin nickli arkadaş ile az önce msnden konuştum:

Datacenter'da elektrik kesilmesi olmuş ve sıkıntı bundan kaynaklanıyormuş, elektriğinde bugün gelmesi bekleniyormuş,

YGS sınavı olduğundan da internete girememiş,

İnşallah bugün sitem açılır.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
eğer gerekli açıklamayı yaptıysa ne mutlu Hayat Host yetkilileri maile dönüş yaptı. 2 hafta önce Sayfa.Net Engin bey ile çalışmaya başladığı söyleniyor herhangi bir yedeğiniz hayat host sunucularında yokmuş herkese geçmiş olsun.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
hocam arkadasin teli falan yokmu hic mi sitesinde irtibat no yoktu yani. yada onu bosver, hadi ben olsam beni bulamazsin ama bu adam sitenin guvenlik sorumlusu diye yaziyor. iyinet yoneticilerine bir mesaj at bakalim. yonetici yaptiklari birinin irtibat nosu vardir ellerinde.
birde hocam her ne olursa olsun en azindan haftalik falan yedek almak lazim.

Azat Metin'in sitemizle alakası yoktur.

HayatHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yasal Host -Azat Metin arkadaşın bizle hiç bir bağı kalmamıştır 2 hafta önce tüm bağlantımızı koparmış bulunmaktayız.Bildiğim kadarı ile Sayfa.Net Engin abide barınmaktaydı kendileriyle iletişime geçerseniz yardımcı olacaktır.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
eğer gerekli açıklamayı yaptıysa ne mutlu Hayat Host yetkilileri maile dönüş yaptı. 2 hafta önce Sayfa.Net Engin bey ile çalışmaya başladığı söyleniyor herhangi bir yedeğiniz hayat host sunucularında yokmuş herkese geçmiş olsun.

Yardımların için teşekkürler Oğuz Hocam :)

Azat Metin'in sitemizle alakası yoktur.

Azat Metin bir ara İyinet'te Yöneticiydi, arkadaşta ondan bahsediyor olmalı.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Ben senin derdinin sebebini söylüyorum sana, Nerden aldığına bakmadan kurumsal olmayan bir yerden bedava yada paralı herneyse hizmet alırsan böyle olur. Sonra dolanırsın böyle.

Onlarca firma ile çalıştım, ücretlide aldım, sponsorda oldular ama hep sıkıntı hep sıkıntı,

Bu arkadaşın hostuda hiç sorun çıkarmamıştı ama ilk oldu şimdide sorun düzeldi yalnızca şu an ftp'ye giriş yapamıyorum,

Konu hakkında bilip bilmeden konuşmazsanız sevinirim.

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Onlarca firma ile çalıştım, ücretlide aldım, sponsorda oldular ama hep sıkıntı hep sıkıntı,

Bu arkadaşın hostuda hiç sorun çıkarmamıştı ama ilk oldu şimdide sorun düzeldi yalnızca şu an ftp'ye giriş yapamıyorum,

Konu hakkında bilip bilmeden konuşmazsanız sevinirim.

Kusura bakmayın biraz geciktim.
Şuan sorun yok FTP'yi kullanabilirsiniz. Haftalık yedek alıyorum fakat her ihtimale karşı sizin de yedek almanızda fayda var. Sonradan mağdur olmayın.
Bundan sonraki problemlerinizde ticket sistemini kullanınız. iyinet'e pek girmiyorum.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Kusura bakmayın biraz geciktim.
Şuan sorun yok FTP'yi kullanabilirsiniz. Haftalık yedek alıyorum fakat her ihtimale karşı sizin de yedek almanızda fayda var. Sonradan mağdur olmayın.
Bundan sonraki problemlerinizde ticket sistemini kullanınız. iyinet'e pek girmiyorum.

İlginize teşekkür ederim :)

Şu an hem siteme hem de ftp'ye sorunsuz giriş yapabiliyorum,

Konu kilitlenebilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5