İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YasaLHost.com kapatılan konu devamı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar datacenter ile ilgili bir hata oluşmuş. Sunucuya erişemiyoruz. kimseyi mağdur ettiğim yok. Sitelerinizin güç içerisinde açılması bekleniyor.

orası bir firma değil bayilik di.
hayır bayilik değiliz, firmayız :) 4 adet dedicated var. YS belgemiz onay aşamasında. Vergi levhamız var, isteyene vergi no verebilirim :)

yedekleriniz ile ilgili bir problem yok, datacanter'den öyle bir bilgi aldım. Zaten günlük yedek alıyordum. Siteleriniz gün içerisinde online olabilir, verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

Azat Metin - www.yasalhost.com
[email protected]

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
İnşallah kardeş, bizde beklemedeyiz :)

Sitem açılsın hemen yedeğini alacağım :)

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
4 Adet sunucun var hocam sitende ya da müşterilerinde hiç mi numaran yok. Ya da adres 4 adet sunucuyu telefonunu kimseye vermeden satış yapıyorsan helal :)

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
4 Adet sunucun var hocam sitende ya da müşterilerinde hiç mi numaran yok. Ya da adres 4 adet sunucuyu telefonunu kimseye vermeden satış yapıyorsan helal :)

Kimseye satış falan yaptığım yok, konuyu açan arkadaşlara sponsor oldum. Şuana kadar Diyarbakırdaki firmalar dışında hosting satışı yapmadım.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Mağdur olmak ne demek ki sizce ? Günlerdir sitesi açılmayanların mağdur olmadığını rahatlıkla söyleyebiliyorsunuz. Siz onların adına karar veremezsiniz ki.

4 tane dedicated olması kurumsal olunduğu manasına gelmez, vergi no olmasıda göstermez. Bu kadar süre içerinde dc den bilgi almak değil oraya çoktan varıp sorunu gidermiş olmanız gerekirdi.

Neyse buda bir ders olur saygı değer arkadaşlara.

Arkadaşlar datacenter ile ilgili bir hata oluşmuş. Sunucuya erişemiyoruz. kimseyi mağdur ettiğim yok. Sitelerinizin güç içerisinde açılması bekleniyor.

hayır bayilik değiliz, firmayız :) 4 adet dedicated var. YS belgemiz onay aşamasında. Vergi levhamız var, isteyene vergi no verebilirim :)

yedekleriniz ile ilgili bir problem yok, datacanter'den öyle bir bilgi aldım. Zaten günlük yedek alıyordum. Siteleriniz gün içerisinde online olabilir, verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

Azat Metin - www.yasalhost.com
[email protected]

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Mağdur olmak ne demek ki sizce ? Günlerdir sitesi açılmayanların mağdur olmadığını rahatlıkla söyleyebiliyorsunuz. Siz onların adına karar veremezsiniz ki.

4 tane dedicated olması kurumsal olunduğu manasına gelmez, vergi no olmasıda göstermez. Bu kadar süre içerinde dc den bilgi almak değil oraya çoktan varıp sorunu gidermiş olmanız gerekirdi.

Neyse buda bir ders olur saygı değer arkadaşlara.

Evet o konuda haklısınız. Kusura bakmayın.
edit: web siteleriniz 2 saat sonra online.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5