İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YasaLhost.com - Kendi hosting firmamı satıyorum.

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
YasaLhost.com

Expiration Date: 2011-07-05
Creation Date: 2010-07-05
Registar : OnlineNIC.com

Başlangıç fiyat: Teklif usulu
Açık Artırım Bitiş Zamanı : 17.02.2011

ödeme: PTT

Domain teklif usulu satılıktır, gelen teklife göre satıp satmama hakkım var. iyinet.com'da yönetici olduğum için hosting işlerini bırakma kararı aldım ve domaini satmaya karar verdim.. Eğer iyi bir teklif olursa satacağım. Gelen teklifleri beğenmezsem siteyi satıştan çekmeyi düşünüyorum.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti benim için oldukça önemlidir. Bu nedenle yasalhost.com adına tek bir şikayet bile yoktur, sadece içimden geldiği için söylemek istedim :)
(Bu arada hiçbir hosting müşterimi mağdur etmeyeceğim. Siteniz hosting paketinizin süresi dolana kadar açık kalacaktır.)

öyleyse gelsin teklifler :kızdım:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
iyinetten sorumlusun diye başka birşeyle uğraşmıcakmısın:hönk:

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Konuyu cıvıtmayalım arkadaşlar, çöpe dönmesin :) Teklif verecek olan varsa teklifi alalım?

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Satmaktan vazgeçmiştim, tekrar satışa koydum. Teklif vermek isteyen varsa teklifleri bekliyorum.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Resellerınız hala duruyorsa bu işi yapalım azat bey.Aylık kazancınızı 3-4 kat arttırabilirim.

Konican

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşterileri devretmeyi düşünüyormusunuz ? Eğer düşünüyorsanız ne kadar müşteriniz var ve hangi hizmetleri alıyorlar öğrenebilirmiyim ?

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Resellerınız hala duruyorsa Wordpress Joomla SMF Vbulletin hosting başlıkları altında hosting satabiliriz.Bu daha kazançlı olur ve müşterinin gözünü boyar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5