İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaşlandık Yaşlanıyoruz Yaşlanıyorsunuz :(

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün benim Yaş günüm çok hüzünlüyüm hem yaşlandım hemde eski sevgilim aramadı daha (of of) :eek:

Ben alışılmış şeyleri sevmem,bilirsin
Yaşamaksa dilediğim gibi yaşamalıyım
Sevmekse gönlümce sevmeliyim
Kendi ellerimle yazmalıyım alın yazımı
Ölmekse istediğim anda ölmeliyim!

Rahmetli Kurt Cobain

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her canlının kaçamayacağı son dur ölüm.
Ölüm: ağzımızın tadını kaçırır.
Aklın tecrübe ederken hep başkaları üzerinden yola çıktığı gerçeklik.
Acaba derim akıl ölümü anlıyor sonra mı ölüm oluyor. yani o an bu tarafla (dünya ile) alışveriş kesiliyor ve ölümü anlayan bir birey olup ta mı ölüyoruz.
cidden o anı merak ediyorum; ama bekleyeceğim: nasıl ki dünyaya gelişim kendi elimde değilse ölümde değil.
başka şeyleri anlamak için harcıyorum vaktimi.
mesela insanlar ne yana gidiyor. varolmayan birşeyleri yaparak bir alanda nasıl öncü olup daha rahat bir yaşam kurabilirim vs.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz karamsar olmuş kusura bakma.
haa eski sevgilim aramadı diyorsun; sen de yenisini bul zaten adı üstünde eski değil mi?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutsun yahu ne duygusllağı. Cerrahi müdahale gereken bir durum bu o bilgilerin olduğu beyin parçacıklarının (bilgi tutan zerrelerin) bir operasyonla alınması lazım. yada şu şekilde de olabilir. O bilgilerin olduğu her bir bilgi birimine karşılık boş birimlere yeni kodlamalar yapılsın ki bir denge durumu oluşsun. bu durumda iki farklı kayıt birbiriyle karışırsa yeni kayıtların sahibiyle arasında soğuk anlar geçebilir bu noktaya da dikkat etmek lazım gelir.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Unutsun yahu ne duygusllağı. Cerrahi müdahale gereken bir durum bu o bilgilerin olduğu beyin parçacıklarının (bilgi tutan zerrelerin) bir operasyonla alınması lazım. yada şu şekilde de olabilir. O bilgilerin olduğu her bir bilgi birimine karşılık boş birimlere yeni kodlamalar yapılsın ki bir denge durumu oluşsun. bu durumda iki farklı kayıt birbiriyle karışırsa yeni kayıtların sahibiyle arasında soğuk anlar geçebilir bu noktaya da dikkat etmek lazım gelir.

bu yazıyı okuduktan sonra bad sector oluştu bende :D

S

SakiEvi.CoM

Misafir
SPYTAZz oncelikle dogum gunun kutlu olsn :) o kadar buraya huzunlenip yazmissin bi kisi kutlamis :) birde benden sana dinlersen bi ogut bi soz :) :p KIZ ARKADASIN OLCAGINA AYI BESLE DAHA İİ zaten ayıların nesili tukeniyor biliyorsunuz ama hatun cok piyasada :D puahahah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5