İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yatırım yapacak sponsor aranıyo

A

Anonymous

Misafir
> > Selamlar ben uzun zamandır internete baglanıyorum.Bu sure icinde internette dolasırken bircok projem oldu bunlardan bir tanesi de sizin desteginizle ( eger alabilirsem :) ) gerceklestirmeyi dusundugum internet oyun server projesi.Bu proje Turkiyede cok yeni ve bu hizmeti veren birkac site ve birkac iss var.(www.nebula.gen.tr)Bu projeyi kendim ve bir grup arkadasımla yapmayı dusundum ancak su an ogrenci oldugum icin baglantı ucretleri ile cok pahalıya mal olmakta.

> > Yapmayı dusundugum oyun serverı su an turkiyede 10.000 kisinin severek oynadıgı ultima online oyunu.Acılacak sitenin hiti gunluk en az 25.000 olacak!!Bu oyunun serverını kurmak icin yeterli bilgiye sahibim ancak maddi olanaksızlıklar nedeni ile kiralik servera (dedicated sever) sahip degilim bu yuzden bu serverı kurmam su an projeden ileri gidememekte.

Proje icin henuz bir adresimiz yok.Ancak bana e-mail ile ulasan kisilerin mektuplarını size istemeniz halinde yollayabilirim

Ekibim ve ben oyun serverı icin gerekli olan tum dosyaları hazırlıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5