İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaz Boyu Çalışacak İş Arıyorum(ayrıntılar için tıklayın.)

efsunkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Üniversite 2. Sınıf matematik öğretmenliği öğrencisiyim. Van'da hem okuyorum hemde arada bir gelen web siteleri yapıyorum.
Haziran 20 si gibi istanbula gelicem. Orda yapacak iş arıyorum.
Bir siteye tek başıma yapabilecek kadar bilgim var.(Grafikler, modüller felan...) Özellikle joomla altyapısı kullanarak her türlü şirket, okul, portal v.b. site yapabilirim. Php az çok anlarım. Ama sistem yazacak kadar bilmem. CMS lerdeki (Joomla wpress smf) bazı düzenlemeleri yapabilirim. (Hazır modüllerden bahsetmiyorum onu herkes yapar.)
Ayrıca hazır template kullanarak çok profesyonel HTML siteler oluşturabilirim. Bunların varsa Psdlerin düzenleyebilir yoksa da uygun birşeyler uydurabilirim.

Hem kendimi geliştirmek hemde para kazanmak istiyorum. bilgeadam'da kurslara katılacaktım biraz gecikince(Parayı yetiştiremedim) mecbur bu yola başvurdum.

Haziran'ın 21-22 sinde
İstanbulda olcağım. taa Eylül'ün sonuna kadar orada kalcağım. Yukarıda saydığım özelliklerde birini arayan istanbul avrupa yakasındaki iş verenlerin tekliflerini bekliyorum.

Referans ve ayrıntılı bilgiyi PM ile isteyebilirsiniz.
Saygılarımla.

hussonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de pm atamiyorum, bu durumda : hussonmez adresine mail atabilirsin, yahoo.com'da

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5