İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaz geliyor,Mekoper oto güneşlikleri arabanızı güneşten koruyacak, hemde şok fiyata!!

tumeko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mekoper yarı otomatik oto güneşlikleri aracınızı güneşten korumakla kalmıyor, 5 yıl garanti veriyor, yapacağınız tek şey vantusları aracınızın ön camına takmak ve aracınızı yaz günlerinde güneşten korumak. Babalar günü yaklaşıyor.
Üstelik şok fiyata.

tumeko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mekoperle internetten para kazan

Arkadaşlar bir ekip kurmak istiyoruz mekoper oto güneşliklerinin satışında. Firma Normalde promosyon ürün olarak satış yapıyordu. Ancak perakendeye de çıkmak istiyorlar. İster internetten ister sosyal çevrenizi kullanarak satış yapın Satılan Güneşlik adet başı prim vericekler. İnternet sitesinden bakarsanız Ürünün kalitesi ve kullanılabilirliği satışı kolaylaştırır diye düşünüyorum. Öğrenciler için ve home office çalışanlar için iyi bir fırsat diye düşünüyorum. İlgilenenler pm atabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5