İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaza Veda Çekilişi - Harika Hediyeler

V

vBasic

Misafir
Merhabalar,
Yaza veda edeceğimiz ve bahara merhaba diyeceğimiz şu günlerde sizlere bir çekiliş yapmak istedim. Çekilişte sizlere daha çok kendi ürünüm olan içeriklerden hediyeler vermeyi istiyorum ve öyle 1,2,3 kişiye hediye dağıtmak değil çekilişe katılan tam 20 kişiye hediyeler veriyorum. İsterseniz lafı fazla uzatmadan sizlere ödüllerden bahsedeyim.

Çekilişte Kazanan 20 Kişiye Verilecek Ödüller:

1. Kodlabs Altın Üyelik (Aynı zamanda Altın üyeler wmkits 1 aylık Gold sürümünüde kazanırlar.)
  2. Kodlabs Altın Üyelik (Aynı zamanda Altın üyeler wmkits 1 aylık Gold sürümünüde kazanırlar.)
  3. Kodlabs Altın Üyelik (Aynı zamanda Altın üyeler wmkits 1 aylık Gold sürümünüde kazanırlar.)
  4. Kodlabs Gümüş Üyelik (Aynı zamanda Gümüş üyeler wmkits 15 günlük Gold sürümünüde kazanırlar.)
  5. Kodlabs Gümüş Üyelik (Aynı zamanda Gümüş üyeler wmkits 15 günlük Gold sürümünüde kazanırlar.)
  6. Kodlabs Gümüş Üyelik (Aynı zamanda Gümüş üyeler wmkits 15 günlük Gold sürümünüde kazanırlar.)
  7. Kodlabs Gümüş Üyelik (Aynı zamanda Gümüş üyeler wmkits 15 günlük Gold sürümünüde kazanırlar.)
  8. Kodlabs Gümüş Üyelik (Aynı zamanda Gümüş üyeler wmkits 15 günlük Gold sürümünüde kazanırlar.)
  9. Kodlabs Gümüş Üyelik (Aynı zamanda Gümüş üyeler wmkits 15 günlük Gold sürümünüde kazanırlar.)
  10. Kodlabs Gümüş Üyelik (Aynı zamanda Gümüş üyeler wmkits 15 günlük Gold sürümünüde kazanırlar.)
  11. Webmaster Kits 2013 - 3 Aylık Ücretsiz Gold Sürüm Kodu (wmkits hakkında)
  12. Webmaster Kits 2013 - 2 Aylık Ücretsiz Gold Sürüm Kodu (wmkits hakkında)
  13. Webmaster Kits 2013 - 1 Aylık Ücretsiz Gold Sürüm Kodu (wmkits hakkında)
  14. Webmaster Kits 2013 - 15 Günlük Ücretsiz Gold Sürüm Kodu (wmkits hakkında)
  15. Webmaster Kits 2013 - 15 Günlük Ücretsiz Gold Sürüm Kodu (wmkits hakkında)
  16. vBasic Seo ve Backlink Çalışması - Elmas Paket (detaylar)
  17. vBasic Seo ve Backlink Çalışması - Altın Paket (detaylar)
  18. vBasic Seo ve Backlink Çalışması - Gümüş Paket (detaylar)
  19. vBasic Seo ve Backlink Çalışması - Gümüş Paket (detaylar)
  20. vBasic Seo ve Backlink Çalışması - Standart Paket (detaylar)

Umarım kazandıracağımız ödüllerin sizlere bir nebze yardımı dokunur
smile.gif
Çekiliş webmaster forumu adına düzenlenmektedir. Katılan Herkese şimdiden teşekkür ediyorum ve katılımcılar aktif olarak aşağıda listelenecektir:

Katılımcılar:
hibestil
mert kaan
8 Dizayn
Yunusemre
Kelebek
SpawnerÖmer
YenerK
Natural
demirkurt94
ermangöral
salichomg
Pandoora
Hannas
yugocu
iskorpita
KingStar
Doğukan Ekiz
Cesar91
bugrahan05
Sefa GENÇ
fenomeno
LoveTR
bozok
serdar462
Andres
cyberrx
Murat Karaer
zeushkmt
Onur Akbaş
alcatraz16
cetinn
leaderrda
Kefaret
bagwell
MtnByk
ElitMedya
RenkSoft
TheHoligan
deprotect
isim_siz
cerebellum
adem-t
RainManTR
f4r2an
Vjolenza
asimavi
GenelPlatform
Teknomaster
hiper2
fenhas
SporYazari
alkan_6363
muratcny
kreon
webdeyakala
Tekno
onurknergn
Sarpx
ByPowerfuL
arkeyan26
prisoner
MuhammedEKSİ
Not: Çekilişler alternatif site üzerindende devam etmektedir. Toplam takılımcılar bir liste halinde toplanacak ve WMAraci çekiliş aracında çekiliş sonlandırılacaktır. Çekilişin bitiş süresi 8 Eylül Çarşamba gece saatlerinde sonlanacak ve iletişime geçen her kullanıcıya ödülü teslim edilecektir.

Katılmak İçin: Yorum atmanız yeterli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5