İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazar Olun Para Kazanın

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Özgün Makale için Her Konuya 100, 150 kelime yazarım 1 TL para alırım.
Böyle çalışırsanız Günde 30 konu yazarım.

emredadas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özgün Makale için Her Konuya 100, 150 kelime yazarım 1 TL para alırım.
Böyle çalışırsanız Günde 30 konu yazarım.

Siz Beni Anlamamışsınız Sanırım. Bakın Size Yazarlık Vereceğim Sizin Her Konunuza Adsense Reklamları Eklenecek. Mesela Bir Ziyaretçi Sizin Yazınıza Geldi Diyelim. Vede Sizin Reklamınıza Tıkladı. Böyle Kendi Paranızı Çıkartacaksınız... Yani Ne Kadar Çok Yazı Yazarsanız Okadar Çok Kazanırsınız...

Kendin Pişir Kendin Ye Hesabı... :)

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
kendin pişir kendin ye hesabı ise sizin bu ziyafetteki rolünüz nedir?

mekan sahibi heralde :)

emredadas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendin pişir kendin ye hesabı ise sizin bu ziyafetteki rolünüz nedir?

mekan sahibi heralde :)

Amacım Sitemin Daha Popüler Olması. Bu Siteyi Geliştirmek İstiyorum Çünkü. Pagerankini Felan Arttırdıktan Sonra Link Satışı-Reklam Alma Felan Yapacağım Benimde Rolüm Bu :)

Yazarlar Tekrar Devam Edecek Para Kazanmaya.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
peki blogger üzerinde entegre sizin için zor olmayacak mı? js ile bayağı uğraştırır(aklıma ilk gelen yönteme göre) php ile yapsanız frame açmak zorunda kalabilirsiniz ki adsense frameden nefret eder. o yüzden soruyorum frame yoksa ben belki yazabilirim tabi adsense hesabı açınca...

emredadas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki blogger üzerinde entegre sizin için zor olmayacak mı? js ile bayağı uğraştırır(aklıma ilk gelen yönteme göre) php ile yapsanız frame açmak zorunda kalabilirsiniz ki adsense frameden nefret eder. o yüzden soruyorum frame yoksa ben belki yazabilirim tabi adsense hesabı açınca...

Hayır. :) Bu Bir Blogger Eklentisidir Gerekli Bilgi İçin Bakınız...

http://www.bloggerdestek.com/2009/11/blogger-icin-adsense-gelir-paylasm-hek.html

İşte Bunu Bloguma Kuracağım. Yazar Olunca

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
tamam o zaman ben varım bu işte. aradığınız bir kriter falan var mı yazarlık için?

üstüne bunu ben de kendi sitemde kullanabilirim çok da mantıklı olur,topluluk blogum var bir tane süper de olur valla ;) +rep verdim gitti :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5