İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazdığım ve yazabileceğim programlar [Freelance Yazılımcı]

erkulkazim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba İsmim Kazım ERKUL
İhtiyacınız olan her türlü program ve projeler hazırlanır.

Projenizi ucuza ve kaliteli birşekilde hazırlayıp teslim edebiliriz.
Kullanabildiğim yazılımlar
Visual Basic 6.0 (portlu sistemler hariç hertürlü prje)
Asp programlama (Mssql, acces tabanlı hertürlü proje)

Programsal olarak Yazdıklarım:
Ankara Siteler Bölgesinde Mobilya üretim firmasına Personel Takip Programı ; Muhasebecinin personellere mesai ekleme ve izin düşmeleri belirleyip toplu halde personellerin maaşlarını hesaplayan program.

Ankara Siteler Bölgesinde Mobilya üretim firmasına Etiket Programı ; Excelde hazırlanmış Mobilya üretimindeki parçaların üzerine etiket çıkaran program

Ankara Siteler Bölgesinde Mobilya üretim firmasına Yedekleme Programı ; Belirlenen klasörlerdeki değiştirilmiş yada yeni eklenmiş dosyaları harici disklere kaydedip programı otomatik olarak kapatan program.

Osmaniyede Bir Markete Veresiye defteri programı; Excelde hazırlanılmış müşteri ekleme silme ödeme ekle silme düzenlemeli veresiye defteri programı

Özel bir Firmaya : Mssql Veritabanından bilgi çekip excele düzenli bir şekilde veri aktaran bir sistem...

Özel bir firmaya: Excelde yazılan bilgileri kağıt şablon üzerine yazdıran program
(Fatura ve Telep formu gibi )

Mail gönderme programı : Yazmış oldugumuz hitcanavari.net sisteminin admin programının içinede entegre edilmiş HTML mail gönderme sistemi

İp Resetleme Programı: Modem resetleyen program

2004 yılında ek olarak çalışmış oldugum otele otel programı yazdım ama 2007 yılında askere gittiğimden verilerimi sağlam yedekleyemediğimden bu programıma tekrardan erişemedim.

Puantaj Programı ve Bordro Programı: Özel bir okula yazdıgım muhasebesel olarak girilen mesailer ile öğretmen maaşı hesaplayan program

İstanbul'da bir firmaya Teklif hazırlama programı

Almanyada özel bir firmada çalışan birine Araba ilan takip programı: Moile.de sitesindeki araba ilanlarını program yordamıyla 10 dkda bir belirlenen kriterlerde kritere göre yeni eklenmiş ilanları programa listeleyen ve liste üzerinden istenilen arabanın resmini gösteren ve silinen arabaları birdaha listelemeyen bir program

Ortaklaşa olarak yaptıgımız ve şuan benim devraldığım google üzerinden arama yapıp siteye tıklayan ve mssql bağlantılı local program olan hitcanavari.net programı.

İstanbulda bir firmaya ceptelefonundan malzeme alma programı (asp.net Sistemi)

Web tasarım olarak yazdıklarım:
hitcanavari.net sitesi
kazersoft.com sitesi
ucuzforma.com sitesi
liaspor.com sitesi
googlearamax.com sitesi

Yazabilecegim Diğer Programlar:
Personel Takip Programı
Mail Gönderme Programı
Toplu Mail Gönderme Programı
Otopark Otomasyon Programı
Personel Takip Programı
Yedekleme Programı
ip Değiştirme Programı
Kütüphane Programı
Otel Takip Programı
Teknik Servis Programı
Stok Programı
Market Programı
Depo Takip Programı
Sertifika Programı
ilan Takip Programı
Rentacar programı
Müşteri Takip Pogramı
Puantaj Program
Veresiye Takip Progrmı
Ziyaret Takip Programı
Araba ilan Takip Programı
Su ve Tüp Takip Programı
Beyaz eşya Programı
emlakçılık - Emlak Programı
Malzeme Giriş çıkış programı
Ön muhasebe programı
Kartlı Geçiş Sistemi Programı
Barkodlu sistem Programı
Kuyumcu Programı
Evrak Takip Programı
Fatura Kesme Programı
Rezervasyon Programı
Restaurant Programı
Demirbaş Programı
insan kaynakları Programı
Hal otomasyon programı
Oto Galeri Programı
Cd Takip Programı
Hasta Takip Programı
Arşiv Takip
Bilgisayar Restart Programı
Doktor Hasta Takip Programı
Kargo Takip Programı
Rezervasyon Takip Programı
Alarm-Zil Programı
Excel VBA sistemli programlar
Ticari Otomasyon Programı
Ödev Tez Programları
Programlama
Asp Programlama
Programlama Yardım
Programlama Destek
Hertürlü Excel Makrolu program
Hizmetlerimiz mevcuttur.
Kazım ERKUL

Moderatör tarafında düzenlendi:

starklarınarya

İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ben Demet,
Özel bir hastanede tıbbi sekreter olarak çalışıyorum. Yanında çalıştığım hocam bir hasta takip programı arıyordu. Bende araştırma içine girdim. Netten bir araştırma yaptım. İlk sıralarda çıkan bir program olan Evobulut dikkatimi çekti. Evobulut bulut tabanlı bir crm uygulaması olarak yer alıyordu. 14 günlük bir demo sürecinin sonunda inceleme sağladık. Veri gizliliği açısından biraz tedirgin olduk. Fakat Microsoft azure ile çalıştıklarını verilerin 3 yedeğini alarak sakladıklarını ve verilerin gizliliğinin kişiye ait olduğunu dile getirdiler. Malum bizde hasta bilgilerinin gizliliği ön planda. Ve programı almaya karar verdik. Programın içerisinde hasta takip, randevu oluşturma, görev ve iş yönetimi, finans yönetimi gibi modüller yer alıyor. Yaklaşık 1 yıldır bu programı kullanıyoruz. Çokta memnunuz. İnceleme sağlamak isteyenlere linki bırakıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5