İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazdığınız her msj için 5cent!!!

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazdığınız her msj için 5cent!!!moneybookers!

arkadaşlar maalesef özellikle yeni üye olan bazı kendini bilmezler yazdıkları saçma sapan mesajlar yüzünden Türklerin sıkıntı yaşamasına sebep olmuşlardır,bundan dolayı linki sayfadan kaldırdım,eğer gerçekten doğru düzgün kurallara uyarak yapmak isteyenler olursa yinede yardımcı olurum...

herkese kolay gelsin...

H

hostcu

Misafir
evet çalışıyo gerçektende hoşuma gitti bide msl site bu verdigi payı yukseltebilirmi istese?

O

ochan

Misafir
kac dolar olunca oduyolar.
sen odeme aldın mı?
e-gold a odeme var mı?

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
minimum ödeme diye bir olay yok,hesabında ne varsa ödeme gününde moneybookers hesabına gönderiyolar,egold yok ama moneybookers ı egolda ceviren kurumlar nette...son ödemesi 2 gün önceydi...
oraya üye olduğun mailine bilgi maili geliyor zaten stat ları görmek istediğin zamanda bilgileri mailine göndertiyosun,saniyesinde geliyor...
eğer moneybookersa üye değilsen sana bir ödemenin yapıldığına dair mail geliyor girip hesabını açabiliyorsun,tabi öncedende açabilirsin zaten free moneybookers da hesap açma.

msl ben sadece bugün şu ana kadar 30 post attım = 1,5$

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Örnek olması bakımından Temmuz'un 1'i için kazancım(yaklaşık 45 dakika sürdü,bugün biraz yavaştım);
--------------------------------------------------
Stats:
------

Total posts made by you: 35
Outstanding amount this period: US$ 1.75

--------------------------------------------------
Hesap gayet basit,üye olup msj yollayacak arkadaşlar nickleriyle beraber msj atsınlar,nsl günlük post miktarını arttıracağınızı anlatayım...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de 7-8$ param birikti. ödeme de aldım bu arada.

B

bedavacı

Misafir
eyvallah :)

kardeş çok saol,harbiden sağlam yer bulmuşsun,senin linkten uye oldum ve şu ana kadar 20 msj yolladım bugun,statlarda 1$ kazandıgım yazıyor...zaten bende moneybookers hesabı vardı ama bir türlü dolduramıyordum,şimdi tahminen ay sonuna kadar 20 $ ı dogrultup host+domain almayı planlıyorum moneybookersla...
(bu arada ozelden bilgilerimi yolladım sana,ilgilenirsen sevinirim)

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese tekrar slm,

bazı arklar ozelden msj atmıslar,tek tek cvp vermek yerine msn ve icq yu veriyorum,konuyla ilgilenenler butun gun ulasabilirler...

msn: [email protected]

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese tekrar slm,üye olup msj atan tüm ark lar ayrıca saolsunlar...

bugün 23 Temmuz itibariyle ödeme zamanına tam bir hafta kaldı,yani halen tereddüt geçiren arklar varsa bu son bir hafta içinde deneme olarak üye olup 5-10 msj atarlarsa ödemenin ne kadar reel olduğunu göreceklerdir...

üye olduktan sonra icq/msn den ulaşırsanız detayları verebilirim...

herkese kolay gelsin...

Z

zeloeee

Misafir
Baba harbi gusel bi site wallahi eyw.Su ana kdr gordugum para veren en saglam site :)

G

gawab

Misafir
form yardım

arkadaşlar lütven formu doldurmamda yardımcı olurmusunuz ayrıca formda moneybookers hesabımızı nereye yazacagız

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
harbiden bir bilgi yok moneyboker hakkında ? arti yeni üyeler onay mı bekliyor forum yoneticisinden ben yeni uye oldum ama hala foruma mesaj yazamıyorum e mailide onayladin herhangi bir bilgide yok !

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar referer linkinide kaldırdığım için pek ilgilenmedim başlıkla,ama görüyorumki üye olupta öğrenmek isteyenler var,burdan veya özelden cvp yerine bana MSN den ulaşırsanız yardımcı olabilirim,kolay gelsin...

D

dogangoko

Misafir
ödememi aldım

beyler netpond bu sabah 3.75 $ dolarımı hesabıma yatırmış, sağolsun .. bununla da nette bişeyler yapmayı düşünüyorum, qumar gibi ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi