İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazdığınız her msj için 5cent!!!

G

gawab

Misafir
www.netpond.com bir kaç soru

arkadaşlar mesaj sınırlaması varmı istedigimiz kadar yazabilimiyiz
siteye nerden giriş yapıp mesaj yazacagız
parayı kendilerimi yatırıyor yoksa bizmi istiyoruz
alt üyelerimizden ne kadar kazanabiliyoruz
alt üyelerimizi hangi sayfadan ögreniyoruz
teşekürler.

B

batuhanu

Misafir
ben aclık yaptım gunde 50 mesaj falan attım kapattılar o yuzden fazla gözünüz dönmesin :)

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gawab' Alıntı:
arkadaşlar mesaj sınırlaması varmı istedigimiz kadar yazabilimiyiz
siteye nerden giriş yapıp mesaj yazacagız
parayı kendilerimi yatırıyor yoksa bizmi istiyoruz
alt üyelerimizden ne kadar kazanabiliyoruz
alt üyelerimizi hangi sayfadan ögreniyoruz
teşekürler.

*msj sınırlaması yok ancak sacma msjlar yollarsan kaparlar hesabını,
*foruma msj yazmaya başlamak için admin in onayını beklemelisin,sonra ,istediğin topic ten başlayabilirsin.
*her ödeme zamanında otomatik olarak moneybookers hesabına yollanıyor.
*alt üye için absürt içerikli bir web sitesi ayrıca linkini yerleştireceğin webmaster lar için ayrıca bir içerikli sayfan olmalı
*sitede sol üstte bulunan affilliate program a tıklayıp stat ları emailine istetiyorsun,böylece hem kendinin hemde alt üyelerinin o ana kadar kazanmış oldukları miktarları görebilirsin.

bu arada ödemeler bugün dağıtıldı,hepimize hayırlı uğurlu olsun :)

N

napolyon

Misafir
eğer öğrenmemizde sakınca yoksa kim ne kadar aldı bu siteden yazsın bakalım ...

M

MrManson

Misafir
bana 3$ yollamıslar , uzun zamandır üyeleriyim ben 5 cent icin yazmıyorum oraya cunku cok bilgili wm ler bulunuyor absürt konusunda her türlü yardımcı oluyoruz birbirimize..

G

gawab

Misafir
allahını seven yardım etsin bir türlü su siteye girip mesaj atamadım iki tane mail geldi ginede siteye giremiyorum umarım türkiyeyi atmamışlardır daha para kazanmadık lütven yardım edin

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar uye oldum ben. e-mailime onay maili geldi tıklayip uye oldum. bugun siteye giriim dedim. giriş bolumunden giriş yapcaktım hatali sifre dedi. sifremi e-malime yolla dedim boyle bi e-mail kayitli diil dedi. kisaca hesabim onaylanmamis ama bunun sebebi nedir?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi de arkadaslar azicik erken olacak ama bu odemeler moneybookers tan nasi oluyor? ben siteye kayit olurken farkli bir e-mail kullandım moneybookers a uye olurken farkli bir e-mail kullandim. iki e-mailin de ayni olmasi mi gerekli?

G

gawab

Misafir
netpond

hesabımı nası aktive edcegim arkadaşlar normal yöntemlerle yaptım hatta arkadaşımdan ingilizce yardımı bile adım yinede olmadı kullanıcı adımı şifremi giriyorum kabul etmiyor iki tana mail geldi bir aktive için digeri onay gine olmadı yardm.

W

wow_cek

Misafir
arkadaşlar bu sponsora bir türlü üye olamadım be 4 degişik emaille başvurduk banamısın demedi üye olan arkadaşlar bir zahmet yardım etsin aktve mail geliyor maildeki iki link tıkladım admin onayı gerekiyormuş 10 gündür gelmedi şu onay maili bir yanlışlıkmı yaptık acaba lütven yardım

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadım

ben buraya dün üye oldum ama bir tek mesaj yolladım bugün girdim üyelik iptal olmuş heralde bizim elemanlar bu siteyi verdiği 5centlere pişman ettiler...

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uyarı : üye olduktan sonra forumda hiçbir varlık göstermeden referer olayına girenlerin hesapları kapatılıyor,bunun için ilk girdiğinizde sadece kendi hesabınız için çalışın ve postlarınızı kaliteli bir şekilde yükselttikten sonra referer işine girersiniz...

bu arada ekim ayı ödemeleri ay başında yapıldı...

NOT: Eğer İngilizceniz yeterliyse ve absürt webmaster lıktan anlıyorsanız,bana ulaştığınızda yardımcı olmaya çalışırım.Herkese kolay gelsin...
MSN:[email protected]

S

saydam1993

Misafir
Bu link i bir daha verinsen sevinirim bir de bu konu hakkında biraz açıklama yapabilir misin?

G

genghiskhan

Misafir
yaw hakkatten başlığın dört sayfasını da okudum söz konusu adresten kimse bahsetmemiş link verirseniz sevinirim.

H

hibrahim

Misafir
arkadaşlar mesajlar editlenmiş demekki artık şirket ödeme yapmıyor yada başka bir sorun var eski mesajalrı canlandırmayalım lütfen...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler bir süre sonra banlıyorlar sizi
adamlar para için geleni istemiyorlar bilgi ve paylaşım yapıcaksınız

J

jasontm

Misafir
abi bende bunun çok daha iyisi var hem puan sistemli hem de 1000 dolar
ödüllü ayrıca laptop veriyorlar ama buraya atamam linki,
ICQ lütfen:
204021422

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi