İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yazı editörü ile ilgili soru

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sorunum şu ki;
ben (admin) editörde yazı yazıp düzenlerken bold italik altıçizgili gibi.. yazdığım yazının başında ve sonunda kodlar çıkmıyor. ancak üyeler yazdıklarını şekillendirirken bu kodlar çıkıyor. onlarında aynı benim gibi mesela yazıyı seçip kalın yaptığında direk kalın olmasını, yazının başında ve sonunda kodlar görünmesin istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

diğer bir sorum ise yönetimden biri iletiyi gizlediğinde bunu hangi moderatörün yaptığını görebileceğimiz bir eklenti varmı?
ve de bu gizlenmiş iletilerin arkaplan renklerini farklı yapabilirmiyiz?
webwiz forumlarında onay verilmemiş gizli iletiler "not approved" gibi bir ifadeyle ayrı renkte yöneticilere gözüküyordu.onun gibi

aklımdayken bunuda sorayım; forumu dışardan okuyan misafir kullanıcılara quick reply-hızlı cevapla kutusunun aşağıda çıkmasını istiyorum bunu nasıl yaparım?şuanda sadece cevapla butonuna tıklayarak açabiliyorlar yazı editörünü..

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1- siteadin.com/admincp/queries.php?do=modify

Kısmından giriş yapıp Gelişmiş editörü seçerek tüm üyelerinde sql sorgusu çalıştır.. ( WYSIWYG Diye geçer )

2- İleti dediğin şey nedir anlamadım tam olarak..

3- siteadin.com/admincp/options.php?do=options&dogroup=posting

Kısmından ilk ayarlamadaki ikici şıkkı seçerek halledebilirsin.. ( nasıl anlattıysam bende anlamadım :D )

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. You are not authorized to execute SQL queries
hatasını verdi.
2. ileti yani mesaj :)
3.dediğin şık zaten işaretli ancak misafir kullanıcılarda işe yaramıyor, butona basmadan yazı editörü açılmıyor. normal giriş yapmış üyelerde hızlı cevaplama editörü aşağıda açık duruyor zaten

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
config dosyasinda kendine query execute etme hakki vermelisin.

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O hatayı aldığınız alanda üyeliğinizi sql sorgusu için nasıl yetkilendireceğinizi anlatıyor zaten.

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sql queryi execute yaptım. dediğiniz gibi tüm kullanıcılar için gelişmiş editör (WYSIWYG) kullanı da seçtim ancak hiçbirşey değişmedi.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sql queryi execute yaptım. dediğiniz gibi tüm kullanıcılar için gelişmiş editör (WYSIWYG) kullanı da seçtim ancak hiçbirşey değişmedi.

Operada gelişmiş seçenekler çalışmıyor bildiğim kadarıyla.. Diğer tarayıcılarda normal olarak görünmesi lazım. Site adını pm at bi inceleyelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5