İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazı içinde açılır kapanır menü

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wp yazı içerisinde açılır kapanır menü yapamıyormuyuz ?

Googleda aratıyorum sürekli üst menü bölümü çıkıyor. istediğimi bulamadım bir türlü.

hani kategori seçeneğinde açılır kapanır seçeneği var ya ben onu yazı içinde diğer postlar arası geçiş için kullanmak istiyorum ama bulamıyorum bir türlü.

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun yerine zaten benzer yazılar eklentisi mevcut. orada çıkıyor ama ben sadece yazı dizisi kategorim için yazıların sonuna özel kendim koyabileceğim bişey istiyorum. Çok da şaşalı bişey değil şunun gibi olsa kafii..

Ekli dosyayı görüntüle 5588

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkadaşlar menüyü yaptım

<select name=id onchange="this.form.submit()" style="width=580px">
<option style="background-color: #EEEEEE color: #000000" value=>Yazı dizisinin diğer bölümlerine ulaşmak için...</option>
<option value=838>Kozmetik Kimyası - II (Uzman kullanıcı olun, İçerik listesi analizi)</option>
</select>

lakin açılan menüde başlığa tıklanınca yönlendirme yapamadım. <a href .. denedim o da olmadı

ucanmoruk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Azmin zaferi :D

arkadaşlar aradım taradım denedim çözdüm sonunda. Belki işinize yarar.

<select onchange="window.open(this.options[this.selectedIndex].value,'_top')">
<option>Yazı dizisinin diğer bölümlerine ulaşmak için tıklayınız..</option>
<option value="http://yazınızınadresi.com/"> Diğer yazı </option>
</select>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5