İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi

G

Gencadam

Misafir
Arkadaşlar, yazıcı+tarayıcı+fotokopi özelliği olan combobirşe yalmak istiyorum. Tavsiyeleriniz hangi markadan yana olur? Ev kullanıcısıyım, çok profesyonel bir ürün düşünmüyorum. Tavsiye edecek arkadaşlar marka ve model olarak yazabilirse daha iyi araştırma yapmama yardımcı olmuş olacaklar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HP PSC 1315 PRINTER+SCANNER+FOTOKOPİ
HP PSC 2355 PR+SCAN+COPY-1200DPİ-USB

Kesene uygun olanı seçersin. 2 sinden de sattım ve müşterilerimden hiç bir şikayet almadım. Yalnız TeknoSA veya Vatan dan alma :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
lexmark X75 veya üst modelleri kartuşları uygun fiyatta. resim kağıdına veya asetata baskıda yapabilmekte normal kartuşlarla.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
geçen gün www.gold.com.tr nin BAHCELIEVLER mağazasında gördüm olivetti marka yazıcı+tarayıcı+fotokopi 83 USD idi. bence bi incele. fiyatı çok ucuz geldi bana. kartuşlarını sordum 20 euro gibi idi sanırım yani normaldi fiyatları diğer markalara göre.

G

Gencadam

Misafir
trextra, HP PSC 1315 modelini bana öneren oldu. Senden de duymuş oldum, dediğin diğer modele de bakacağım. Merak edenlere 175 YTL'ye falan geliyor KDV fiyatı.

tr.set, lexmark x75 piyasada çok modellerden sanırım, internette baktım, genelde stoklarında kalmamış. Aynı şekilde Aykut senin dediğin 2175 de ço ksatılıyor.

Sport, olivetti m100 sanırım kastettiğin, HP 1315 modelinin kasasına çok benziyor. Gold'da 91 $ ama diğer fonksiyonlarını göremedim.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim fikirlerinizi paylaştığınız için. Ürünleri tekrar inceleyeceğim. Fikir sahibi olmama yardımcı oldunuz.

E

edolin

Misafir
Arkadaşlar PC Gold mağazalarından birinde çalışıyorum. Olivetti M100 tavsiye etmiyorum. Problem yaşarsınız zamanında HP'nin piyasada pekduyulmamış 1210 modelinin muadilidir.. Dikkat edin 1215 demiyorum 1210 diyorum.

Tavsiye edeceğim ürüne gelince kesinlikle 1315 alınacak 1 ürün. Saygılarımla..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HP PSC 1315 bende kullanıyorum memnunum bi sorun çıkmadı fotokopisi çok güzel

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
edolin' Alıntı:
Arkadaşlar PC Gold mağazalarından birinde çalışıyorum. Olivetti M100 tavsiye etmiyorum. Problem yaşarsınız zamanında HP'nin piyasada pekduyulmamış 1210 modelinin muadilidir.. Dikkat edin 1215 demiyorum 1210 diyorum.

Tavsiye edeceğim ürüne gelince kesinlikle 1315 alınacak 1 ürün. Saygılarımla..

bilgi için saol. bende bu ara almayı düşündüğümden gold a bakmıştım. demekki yine HP en uygunu.

G

Gencadam

Misafir
HP 1315'de karar kıldım ben de. Fiyatı da makul, birkaç olumlu örnek de görünce kararımı bu yönde evrdim. Teşekkürler tekrar.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HP 1315 kullanıyorum bende her şey çok iyi. tek sorun yazılımı çok yavaş yükleniyor :) yani windows dan bile uzun sürüyor kurması :)

lexmark önermem ben. daha önce lexmark kullandım 3 tane ve hepsinde bi süre sonra aynı sorun başladı. sorun titretme sorunu.

sinan_492

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu tekrar canlandırıyorum ama kusura bakmayın benim tercihim mitaco fotokopi makineleridir hem tasaruflu hem sağlam.

fotokopi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5