İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazıların daha fazla yorumlanması

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Siteye eklediğim konuların yorumlanması hem konuların güncel kalmasını sağlıyor hemde hevesimi artırıyor.Ama pek fazla yorumlayan yok , bunu nasıl artırabiliriz?

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siteye eklediğim konuların yorumlanması hem konuların güncel kalmasını sağlıyor hemde hevesimi artırıyor.Ama pek fazla yorumlayan yok , bunu nasıl artırabiliriz?

Ziyaretçi siteyi gezerken aradığı bilgiyi bulursa okur, alır ve gider. Pek yorum yapmak için uğraşmazlar. Belki konuda ufak sorular sorabilirsin yorum yaptırmak için..

Bunun cevabını bende merak ediyorum bakalım neymiş ?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Zul'un dediği gibi: Çoğu insan yorum yapmadan alacağını alır gider.

Yorum yapanlarsa temelde 3 sebepten yorum yazarlar:
1. Şikâyetlerini dile getirmek, eleştirmek.
2. Beğenilerini dile getirmek, takdir etmek.
3. Soru sormak
Bu sebeplerden sonra da onlarda yorum yapma alışkanlığı olması laızm, yani ortalama bi internet kullanıcısı olması lazım.

Bunlara yol açacak yazılar yazmalısınız. Sonrasında da benim yaptığım gibi, her türlü yorumu yayınlayıp gerekenlerine cevap vermelisiniz.

Benim sitemi gezin, yorum dolu valla :D
İlerde daha da çok olur.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
bunu bende düşünmüştüm :) sonunda da en fazla yorum yapan üyeye domain+host verebilirim demiştim ( benim düşündüğüm sistem internet siteleri ile ilgliydi o yüzden böyle düşünmüştüm örneğin futbol üzerine olsaydı takımının forması olabilirdi) :)

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu bende düşünmüştüm :) sonunda da en fazla yorum yapan üyeye domain+host verebilirim demiştim ( benim düşündüğüm sistem internet siteleri ile ilgliydi o yüzden böyle düşünmüştüm örneğin futbol üzerine olsaydı takımının forması olabilirdi) :)

O zamanda saçma sapan yorum yapanlar olabilir daha mantıklı bir sistem yapılmalı bence.

zuL4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yoo admin onayından geçecek yorumlar zaten "jlsfksdşfjlslş" ve baştan savma yorumlar yasak olacak.bundan iyi yorum arttırma taktiği ben bilmiyorum bilen paylaşabilir :)

Ziyaretçilere yorum atma karşılığında hosting vaad etmen güzel bir şey ama sonuçta yapay bir olay oluyor. Eğer bir kişi senin sitene girip ya arkadaş bu adam gerçekten güzel yazmış dur şu yazıya bir yorum yapayım dediği an ben daha çok mutlu olurum.

Bilinmeyen yöntemler, bilgiler vs paylaşıldığında normal yazılara göre daha çok yorumlanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi