İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazılarınız Çalınmasın :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhaba arkadaşlar daha önce açıldımı bilmiyorum ama bana lazım olunca paylaşmak istedim.
Seçili hale getirmeyi engelleme kodu

Wordpress'de single.php dosyasında </body> den önce bir yere koyun.

Kod:
<script language="JavaScript1.2">
function disableselect(e){
return false
}

function reEnable(){
return true
}

//if IE4+
document.onselectstart=new Function ("return false")

//if NS6
if (window.sidebar){
document.onmousedown=disableselect
document.onclick=reEnable
}

</script>

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
#error code 1
single.php ye eklerseniz index.php deki kısa yazılarınız çalınır
header.php ye head sonrasına eklerseniz çalamazlar bişey

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sağ click kaynağı görüntüle derim ordan çalarım :D

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merak etme sağ click engellesen bile açarız :D hadi olmadı kaynak kodları çekeriz . engelleyemezsin anca bilgisayarla sadece haber okuyan msn de facebookta vakit geçiren insanlar için bu dediğin

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bunlar aşılabiliyor diye biliyorum ama işe yarasa bile adam kafayada takmışsa oturup gördüğünü yazar. 10 dk bile sürmez.
Bunların kullanılmasıda iyi ama yinede en azından Tasdix gibi servislere makalelerinizi tescilletmenizi öneririm.
Ve makalenizi yayınlamadan 1 dk önce bir kopyasını arkadaşınıza veya kendinize E-Posta ile gönderin.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
merak etme sağ click engellesen bile açarız :D hadi olmadı kaynak kodları çekeriz . engelleyemezsin anca bilgisayarla sadece haber okuyan msn de facebookta vakit geçiren insanlar için bu dediğin

iyi de zamandan kayıp ? :D Örneğin ben yazının içine reklamlar vs. koyarım 2 de bir sürekli yeniden seçmek lazım :)

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
üsteki arkadaşın dediği gibi kafaya koymussam alırım yazıları. oturup yazmaktan daha az sürer :D

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
ya benim bunu kullanma amacım altın makalelerimi kopyalamasınlar diye değil tabiki :) çok afedersiniz bi grup mal sitemi olduğu gibi kopyalayarak kendilerine site yapmışlar :D zamanlarından almak için bire bir bence :)

H

halilarici

Misafir
:D Evet benim sitedende scriptleri çalıp forumlarına olduğu gibi kopyalıyorlar :D

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
firefox için görünüm > sayfa kaynağı :D

O

Orion

Misafir
javascripti devredışı bırakırsanız yine normal şekilde kopyalama yapabilirsiniz. tasdix de çok pahalı. tık başı çok veren ve yüksek hitli iyi kazançlı bir sitemiz olacak ki belki o zaman tasdix düşünülebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5