İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazılım projeleriniz hakkında...

ekdnsnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Uzun yıllardır web tabanlı yazılım teknolojileri konusunda çalışıyorum.

Bu bağlamda; asp.net projelerinizi, veritabanı uygulamalarınızı uygun fiyatlar karşılığında hazırlayabilirim. Talepleriniz proje bazlı olarak tüm uygulamanın hazırlanması veya daha spesifik beklentiler (örn; sektörünüze yönelik çeşitli başvuru formları, üyelik sistemi, admin panelleri, raporlama, mevcut sitelerinizde yapmayı hayal ettiğiniz çeşitli geliştirmeler vb. gibi) olabilir.

Projelerde beklentilerinize bağlı olarak AJAX veya farklı 3th Party component desteği sağlayabilirim.

Yaklaşık 1 aydır -zaman buldukça- http://www.indir-tr.net adresinde görebileceğiniz CMS uygulamasıyla uğraşıyorum. Bu uygulanın ön yüzünde gördüğünüz tüm modüller (tema dahil) uygulamanın yöneticisi arayüzünden customize edilebiliyor. Dediğim gibi daha çok yeni ve zaman buldukça geliştirmeye devam ediyorum.

Benzeri yüzlerce projenin altında imzam bulunmaktadır. 30'lu yaş grubundaki eski kullanıcılar simayen olmasa bile yaptığım işlerden beni hatırlayabilirler. PM atabilir veya dilerseniz [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
yaptığın projeleri buna benzer olanları 200 liraya css e cevirebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5