İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yazıyı resim yapan Js

NIGRA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir tema yükledim. Sorun başlıkların tr karakter yazılan yerlerde tr karakteri kaldırması resime dönüştürürken.

Örneğin: Hakkında yazıyor ve buraya tıkladığımızda Hakkında başlığa dönüşüyor resim olarak ve Hakknda oluyor.

Bunu yapan JS dosyalarını koysam buraya tr karakter ekleyebilecek olan bir arkadaşım varmı? Yada bunu bana nasıl

yapacağımı anlatacak bir arkadaşım?

Teşekkürler yardımlarınız için şimdiden.

site: Web Tasarım | Web Tasarım
tema: eStore - August 2010 ElegantThemes Theme

temayı ek olarak verebilirim. Lütfen yardımcı olurmusunuz? Sitenin düzenine başlıcam başlayamıyorum bu sorun yüzünden

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eklenti ismi: WP-Cufon
Download Link: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-cufon/
indirdiğiniz dosyayı winrar ile çıkar wp-content/plugins için yükle panelden eklentilere git ve etkinleştir
google translate çeviri

Bu Plugin tamamen kolay WordPress blog içine cufon uygulamak için yapar. Yapmanız gereken tek şey fontfiles dönüştürme ve eklentileri yazı dizine yükleyin. Eğer WordPress Blog Yönetici Menüsü yerini almak istediğiniz nesneleri etkinleştirebilirsiniz.

ALLAHA emanet ol/olun

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yukarda anlattığıma bakma sen kendi sitemde kurdum,etkinleştirdim olmuyor yada beceremiyorum detaylı biligisi olan yazabilirmi ama yukarıdaki plugin /plugins e fonts diye klasör oluşturun..

yardım..:peh:

T

trgy

Misafir
Türkçe karakter sorununu çözmeniz için Türkçe font kullanmanız gerekli.

NIGRA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cufon eklentisi zaten sitede kurulu yani temayla birlikte geliyor arkadaşlar. sorun cufonun kulladığı fontun tr karakter içermemesiydi. Ama Onur diye bir arkadaşın sayesinde çözüme ulaştım.

http://cufon.shoqolate.com/generate/ bu adresten tr karakterli bir fontu js ye çevirip attım oldu.

Fikirleriniz için teşekkürler

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cufon eklentisi zaten sitede kurulu yani temayla birlikte geliyor arkadaşlar. sorun cufonun kulladığı fontun tr karakter içermemesiydi. Ama Onur diye bir arkadaşın sayesinde çözüme ulaştım.

http://cufon.shoqolate.com/generate/ bu adresten tr karakterli bir fontu js ye çevirip attım oldu.

Fikirleriniz için teşekkürler

hocam o siteyi nasıl kullanıyorsun? çok karışık ve çok seçenek var :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
az önce bu eklentiyi aktifleştirdim, harika bişey
depresan.net isteyen baksın:ıslık:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ee nasıl buldun, cufon güzelmiymiş

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
alla alla ya:S neden böyle yapıyor bu site :S
atcam çöpe o olucak:ağla:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yazı başlıklarında değişik bi stil varya o işte cufonv

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5