İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yehju.com Türklerle çalışmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nereye spam yapıyorum kardeşim germeyin insanı yeter! msn scriptini denerken bi herkeze 5-10 mail gitti 1 kereliğine o değilde yehjuya üye oldunda gold vermediysen hangi emailla üye oldun ver emailı siliyim üyeliğini asab bozmayın yeter.varsa şüpesi olan yoksa güveni olan kullanmaz koymaz reklamları.. adam gibi para kazanında şerefimizle satış ortaklığı açıyoruz şuraya çapulcu muamelesi yaptınız..

kilitleyin lütfen başlığı!

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim millet adamı çileden çıkarır
İllede bi kaç kişiyi dolandıracanki ses çıkarmasınlar
Acıyorum sadece halinize :)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi sağolsun ödememiyaptı bence bukadar yüklenmeyin arkadaşlar sistem yeni ve sistemi tam olarak oturtabilmesi için kısa süreli zaman zarfında bu tarz değişiklikler olabilir bunları hoşgörmeliyiz. arkadaş bazı şeyleri tam manası ile planlayamamış . hatta ben sistemi kullanırken bunu anladı ve bu değişikliği yapması gerektiğini gördü. türk sponsorları her konuda okadar çok kötülüyor, okadar çok çamur atıyosunuzki insanlar bu işi yapmaktan çekiniyor artık.

Örnek verecek olursak google sizi geçersiz tıklama diye attığında siz geçersiz bir tıklama yapmamışda olsanız googleye taş atmıyorsunuz. Bence biraz duyarlı olun.

saygılar.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bilginizde olsun.Yehju.com un arkasında 10 yıllık bir Anonim şirketi vardır!..

Ektaş Elektronik Komünikasyon Dış Ticaret ve Sanayi A. Ş.

çoluk çocuk yorum bilmeden çamur yapmasın artık!

3-4 online yöneticiye özel mesaj attım ama hiç alakaları yok.Yazsın millet boş boş..

varsa aklında şüpesi olan kullanmasın son sözümde budur.

saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5