İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yemek tarifi sitesi açmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemek tarifleri sitesi açmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
siteyi açarken beklentin nedir adsense olarak pek bir şey bırakmayacaktır.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kopya mı olcak yoksa özgün şeyler mi paylaşacaksın? fotoğraflar içerik özgün olacak mı?
kopya içeri olacaksa domain e verdiğin paraya bile değmez söyliyim

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
proje yaparsanız uzun soluklu takipçileriniz olabilir.
kelime bazlı domain kasacaksanız google üzerinden takipçileriniz olacaktır. "resimli yemek tarifleri" resimliyemektarifleri.org tu sanırım geçen sene düşen domainim günlük 1k civarı keyword arama geliyordu ozamanlar.

örnek http://www.sayyac.com/tr/stats/unique_visitors/resimliyemektarifler

şu anda sitede aktif bir yemek tarifleri sitesi satışı mevcut vatandaşla iletişime geçebilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/site-satisi/144166-satilik-yemek-tarifi-sitesi.html

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
açacaksanız eğer blogculardaki hanımları örgütlerseniz asla sırrtınız yere gelmez :)

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır kopya değil fotoğraflar içerik bana ait olacak

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site çok tutulsun istiyorum ama bu konuda tecrüben olmadığı için nasıl yapacam bilmiyorum

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Güzel bir wordpress teması bulursun veya özel olarak yaptırabilirsin. Optimizasyondu ıvırdı zıvırdı bitirdikten sonra sana düşen şey çok sabırlı olman ve sürekli özgün içerik girmen.
Şahsen ben genel bir yemek sitesi açmanı önermem. Bunun yerine tek alana yönelmeyi düşünebilirsin. Misal : Tatlılar bu ufak bir örnek.

Okuldan bir arkadaşım vardı halası yengesi yemek yaparken elinde kamera onları çekerdi. Yemek tariflerine video olarak eklerdi sonra sıkıldı ilgilenmedi yani biraz meşekatli bir iş.

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elalem facebook kurar biz yemek sitesi . neden yemek sitesi google yaz binlercesi gelir . daha yaratıcı ol daha derin görüşlü ol . sana artısı olacak site kur . yemek tarifi sitesi iş yapmaz

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internette kazanmak ve sitenin tutulması için o sitenin farklı ve insanlara faydalı olması gerekir . ben bugune kadar google giripte yemek tarifi yazmadım . FARK YARAT ve PARA SAY

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Dikkat ediyorum birçok forumuda geziyorum bende dahil olmak üzere bir kalıba sıkışmış kalmışız. Sürekli özgünlükten bahsediyoruz ama alakamız yok. 1 Milyar film dizi sitesi, yemek sitesi, astroloji, oyun sitesi, chat sitesi. Farklı birşeyimiz yok. Bu acaba sadece gözümüzü $$$ bürüdüğü içinmi dicem hani bu sitelerden hatrı sayılır para alanda yok, yoksa ordan burdan bişeyleri çalması ( içerik ) daha kolay diyemi ?

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
internette kazanmak ve sitenin tutulması için o sitenin farklı ve insanlara faydalı olması gerekir . ben bugune kadar google giripte yemek tarifi yazmadım . FARK YARAT ve PARA SAY

hocam yaş kaç sizin bi bakalım yalnız kalında göreyim sizi yemek tarifi için google emmiye koşuyor musunuz koşmuyor musunuz ayrıca benim yeterli miktarda param olsaydı bu işte çok rahatlıkla yükselebilirdim :)

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemeği seven bir olarak yemek sitesi de açmayı düşündüm daha farklı facebook gibi çığır açan sahibine çok kazandıran bir konu bulamıyorum :ağla:

hamle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
21,38 de yazdıkların için . değişim şart . taklit çöpe

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir sayfa açalım nasıl bir web sitesi kuralım diye

YenibirWeb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işini büyült dünyanı küçült hocam :alkış:

yemek sitesini kesinlikle bende önermiyorum
bunun yerine daha yaratıcı birşeyler olabilir :şekil:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi