İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemek tarifi sitesine ücretli özgün yazabilen arkadaşlar

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar yemek tarifi sitesine devamlı çalışabilicegimiz konu başına ücret ile yazar aranmaktadır.

Aranan özellikler

Tamamı ile özgün tarif ve makale yazma becerisine sahip
İmla kurallarına dikkat eden
Yazıda akıcı bir ölçü uygulayabilen
Yazıda kendisine verilecek olan anahtar kelimeleri içerige yedirerek uyumlu hale getirebilme becerisine sahip
Verilecek olan başlıga uygun özgünlükte yazabilen(başka bır siteden konu alınarak yazıda bir nevi seo çalışması yaparak konuyu özgünleştirebilir)

Ücret: Yazı başına 1 lira (yemek tarifleri 100-150 kelıme -farklı makaleler 200-250 arası olmak şartı aranmaktadır

Ödemeler haftalık olarak yazı başına yapılıcaktır
Diger bir seçenek olarak isteyen arkadaslara ücret yerıne pr3 siteden linkte verilir

Lütfen pm

Calatia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İletişime geçmem için bir adres bilgisi gönderir misiniz?

ixxi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala geçerliyse pm alabilir miyim

alpha05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizde yemek yazarlığı hala geçerliyse PM atabilirmisiniz...

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Mesleğim çağrı merkezi supervizörü, şu an hamilelikten dolayı sabit çalışamadığımdan uzun bir süredir makale yazımı işi ile ilgileniyorum. Yazılarım aşağıda belirttiğim sitelerde yayınlanmaktadır

Kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Zamanında ve düzenli teslimat yaparım bu konu da emin olabilirsiniz.

Fiyatta anlaşabilirsek, ve karşılıklı güven oluşursa sizinle çalışmayı isterim..

Mail adresim: [email protected]

www.smartbacklink.com
www.oyunvitrini.com
www.kozmetikeczane.com
www.markaev.com
www.muhabirsizsiniz.com
www.sondakikahaberleri.com
www.atasehirnakliyat.com
www.camasirim.com

powder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makaleler yazıyorum yemek tarifi de tam bana göre pm alabilir miyim

Mühendisbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar yemek tarifi sitesine devamlı çalışabilicegimiz konu başına ücret ile yazar aranmaktadır.

Aranan özellikler

Tamamı ile özgün tarif ve makale yazma becerisine sahip
İmla kurallarına dikkat eden
Yazıda akıcı bir ölçü uygulayabilen
Yazıda kendisine verilecek olan anahtar kelimeleri içerige yedirerek uyumlu hale getirebilme becerisine sahip
Verilecek olan başlıga uygun özgünlükte yazabilen(başka bır siteden konu alınarak yazıda bir nevi seo çalışması yaparak konuyu özgünleştirebilir)

Ücret: Yazı başına 1 lira (yemek tarifleri 100-150 kelıme -farklı makaleler 200-250 arası olmak şartı aranmaktadır

Ödemeler haftalık olarak yazı başına yapılıcaktır
Diger bir seçenek olarak isteyen arkadaslara ücret yerıne pr3 siteden linkte verilir

Lütfen pm
İşim olmadığından dolayı kendimi makale yazımına vurdum ve kayıtlarımda hiçbir yerde olmayan 890 tane yemek makalesi oluşmuş bu aradada sipariş üzerinede çalıştım onları saymıyorum.Özelden görüşmek isteyenler için : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5