İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yemek Tarifleri Sitesi PR4 Gelirli

pinkmask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Yazı başlığından da anlaşıldığı üzere yemek tarifleri üzerine uzun zamandır aktif olan ve güzel yerde bulunan blogspot sitemi satışa çıkartıyorum. Site anında indeks almaktadır. Bir çok tarifte ön sıralarda yer almaktadır. Düzenli içerik girilmektedir. Son dönemde siteye farklı kategorilerde eklemeye başladım dilerseniz devam eder dilerseniz sadece yemek tariflerigirişi yapabilirsiniz. Aşağıda site ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Siteyi alan arkadaşa dilerse 3 adet blogspot site hediye edeceğim. İlgilenilir ise çok güzel gelirler elde edecektir bu bloglardan.

İletişim : [email protected]

Site için istenilen fiyat : 1500 tl (Ciddi alıcılar için pazarlık payı vardır.)

Site Adresi : www.lezzetarifleri.blogspot.com
PR : 4
Site Geliri : Adsense ortalama 40-50 dolar + Link Satışı 75 Tl + Tanıtım Yazısı 50 Tl
Site Hiti : Ortalama 2-2.5 k
Google İndex : 6310
Alexa Dünya Sıralaması: 883.786
Alexa Türkiye Sıralaması : 22.400
Alexa Backlink : 68

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
TÜM TARİFLER

▼ 2013 (128)
▼ Şubat 2013 (3)
Karadayı 16. Bölüm Full İzle
Kuzey Güney 59. Bölüm İzle
Sakarya Fırat 133. Bölüm Fragmanı İzle

pinkmask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Yazı başlığından da anlaşıldığı üzere yemek tarifleri üzerine uzun zamandır aktif olan ve güzel yerde bulunan blogspot sitemi satışa çıkartıyorum. Site anında indeks almaktadır. Bir çok tarifte ön sıralarda yer almaktadır. Düzenli içerik girilmektedir. Son dönemde siteye farklı kategorilerde eklemeye başladım dilerseniz devam eder dilerseniz sadece yemek tariflerigirişi yapabilirsiniz. Aşağıda site ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Kırmızı yazı olan kısımda farklı kategori eklendiği belirtilmiştir . Son dönemde dizi fragmanları da ekledim siteye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5