İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni açıcağım siteye host arıyorum

Darq5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açaçağım siteye host arıyorum 500 mb alan 20 GB trafik sınırsız sub domain veren hosta sponsor olcam

Yazın pm atayım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kafam karıştı:eek:ha:
başlık:Yeni açıcağım siteye host arıyorum
konu içi: 500 mb alan 20 GB trafik sınırsız sub domain veren hosta sponsor olcam
kim kimin sponsoru burada

Darq5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw bir anlamadınız ben domain aldım sponsor olcam bir hostta yeterince anlaşıldı galiba.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
konu dışı : lütfen yazılarınızın tamamını bold biçimde oluşturmayınız. Forum kurallarına göre yazının tamamını kalın yazmak yasaktır.

T

themaniac

Misafir
Hosting Sponsorluk hizmetimizden yararlanmak istiyorsaniz eger bize domain adinizi, websiteniz hali hazirda var mi yada yeni yapacaksiniz vb bilgileri, site iceriginizi genel basliklar halinde sunmanizi ve tahmini hedef kitlenizi bize bildirmenizi rica ediyoruz. Verecek oldugunuz bilgiler isiginda size hosting verip veremeyecegimizi yada ne kadarlik hosting saglayabilecegimizi kararlastirip 1-2gun icerisinde size geri donecegiz.
Lutfen konusunda Sponsorluk Basvurusu yazan bir email atiniz.
[email protected]

IKRA Hosting
Firma Sahibi: Enis AKSU

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5